Ne olacak bu uykusuz geceler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ne olacak bu uykusuz geceler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,384 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ne olacak bu uykusuz geceler
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ahhhh ahhhh nasıl buyuyorlar insallah buyuyunce bizlere babalarina çemkirmezler saygili olurlar vala benki bakimli cekici halimden eser yok şimdi saldim iyice diz yapmış pijamalar dagilmis saclar😂😂😂😂
Halimden anlayın işte dün açtığım konuya şu saatte cevap yazabildim 💃💃😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten başım ağrıyor artık çok zor uyuyor

Çok zor ya gerçekten bizimki çok zor dalıyor uykuya oda kısa süreli ne yapacağız bilmiyorum artık

Çok zor ya gerçekten bizimki çok zor dalıyor uykuya oda kısa süreli ne yapacağız bilmiyorum artık
Öyle yapıyorum canım 40 ı çıktığı gibi evde loş bir ışık var sadece heryer karanlık sessizce bekliyorum yok yinede bana mısın demiyor tamam uyanık kalsın diyorum uykusu yok demek ki sçhep kucak istiyor durmuyor hiçbir yerde

Öyle yapıyorum canım 40 ı çıktığı gibi evde loş bir ışık var sadece heryer karanlık sessizce bekliyorum yok yinede bana mısın demiyor tamam uyanık kalsın diyorum uykusu yok demek ki sçhep kucak istiyor durmuyor hiçbir yerde
Aynı canım ya çok zorlamaya başladı kar tatili diye pazartesiye kadar da okul yok oğlan evde şaştım kaldım sabah eşim nöbetten geliyor o bakıyor 3 5 saat sonra ben alıyorum başıma ağrılar giriyor artık

Aynı canım ya çok zorlamaya başladı kar tatili diye pazartesiye kadar da okul yok oğlan evde şaştım kaldım sabah eşim nöbetten geliyor o bakıyor 3 5 saat sonra ben alıyorum başıma ağrılar giriyor artık
Yok kuzum ya sallamadım alışır diye ilk oğlum çok alışmıştı çünkü uzun zaman onu ayakta salladım 🤦‍♀️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ay sen çok yaşa gratis kartı He 😂😂😂
Ne bileyim zamane kızları sever işte 😅😅😅

Ahhhh ahhhh nasıl buyuyorlar insallah buyuyunce bizlere babalarina çemkirmezler saygili olurlar vala benki bakimli cekici halimden eser yok şimdi saldim iyice diz yapmış pijamalar dagilmis saclar😂😂😂😂
Gizoş yüzüme en son doğumda makyaj yapmıştım kaşlarım çıkmış daha kuaföre gidecem şu okullar açılsın hayırlısı ile kızıda anneme bırakıp giderim inşallah 😅😅

Karan bebek

Kayıtlı Üye
rank
Oynatmaya az kaldı doktorum nerde bir güzel kız yüzünden çıldıracağım 💃💃💃💃
Tüm uykusuz anneleri piste alayım 😅 şaka bir yana kızlar benim kız uyanık olduğu süre boyunca ağlıyor durmuyor sadece kucak da susuyor çok yorulduk daha şimdiden ne yapacağım ben şaşırdım küçük olduğu için birşey ile oyalanmıyor da kolay kolay uyumuyor artık 🥺

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde bir güzel kız yüzünden çıldıracağım 💃💃💃💃
Tüm uykusuz anneleri piste alayım 😅 şaka bir yana kızlar benim kız uyanık olduğu süre boyunca ağlıyor durmuyor sadece kucak da susuyor çok yorulduk daha şimdiden ne yapacağım ben şaşırdım küçük olduğu için birşey ile oyalanmıyor da kolay kolay uyumuyor artık 🥺
Allah yardımcın olsun canım bende 25 haftalık hamileyim umarım akıllı uslu bı bebek olur diye dualardayim...

Sybm

Guest
rank
Ne bileyim zamane kızları sever işte 😅😅😅

Gizoş yüzüme en son doğumda makyaj yapmıştım kaşlarım çıkmış daha kuaföre gidecem şu okullar açılsın hayırlısı ile kızıda anneme bırakıp giderim inşallah 😅😅
2 aydır kuaför yüzü görmedim saçımı boyamadım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
2 aydır kuaför yüzü görmedim saçımı boyamadım
Bende kaşımı aldırmak için gün sayıyorum 😅😅

Hepimizin derdi ortak memlekete geldim on tane adam var bizim hanımefendi kimsede durmuyo üç ayda bi kere kaşa gittim saçlarım kesilecek boyanacak ama nerde gözümüzü açamıyoruz
Yok benimki oyalanır da fırsat buldukça uyuyum diyorum 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar