Sorum var Ne yapıyorsun kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Ne yapıyorsun kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapıyorsun kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yaptı ya eski eşi olacak o mahluk kıza sana dava açıp umutu alacaşım diye tehtit ediyormuş. 🤦🏻‍♀️
Ay Allah'ın belası sanki o kadar hasta oldu çok geldi ya çocuğunun yanına şuanda ne hakla bunu diyor Muş eline ne geçecek sanki 😒🙄 rabbim bildiği gibi yapsın onu pislik kıza bir rshat yüzü göstermediler ya

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay Allah'ın belası sanki o kadar hasta oldu çok geldi ya çocuğunun yanına şuanda ne hakla bunu diyor Muş eline ne geçecek sanki 😒🙄 rabbim bildiği gibi yapsın onu pislik kıza bir rshat yüzü göstermediler ya
Valla ya ne çekti kız şu adam yüzünden hayır hem ilk önce barışalım edelim diye zorluyordu şimdi de tehdit ne bileyim nasıl bir pislik . Yazık yoruldum diyor hülya da haklı olarak. Bende. Çocuğu devlet babaya vermez korkma dedim ne bileyim yazık kızada ya . Acaba umutu alırım diye korkutup benimle evlensin diye oyun mu yapıyor anlamadım ki ? Yoksa umutu alsa ne olacak kim bakacak o çocuğa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla ya ne çekti kız şu adam yüzünden hayır hem ilk önce barışalım edelim diye zorluyordu şimdi de tehdit ne bileyim nasıl bir pislik . Yazık yoruldum diyor hülya da haklı olarak. Bende. Çocuğu devlet babaya vermez korkma dedim ne bileyim yazık kızada ya . Acaba umutu alırım diye korkutup benimle evlensin diye oyun mu yapıyor anlamadım ki ? Yoksa umutu alsa ne olacak kim bakacak o çocuğa
Ayy hadi ya
Allah'ından bulsun inşallah

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
TM da kıza rahat vermedi ki hep kötü şeyler dedi yani çocuğu ne yapacak çok bakar adam gibi yani bu polise şikayet etse birşey çıkmaz mı ki

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy hadi ya
Allah'ından bulsun inşallah
Amin amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

TM da kıza rahat vermedi ki hep kötü şeyler dedi yani çocuğu ne yapacak çok bakar adam gibi yani bu polise şikayet etse birşey çıkmaz mı ki
Kız ne olacak ki çocuk onunda çocuğu yani bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülya dönsün diye numara yapıyor işte ya 😒
Aynen öyle bu kız iyi bile dayanmış bu adama

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ay bir dünya şey yaşadılar birlikte çocuğumuz olsun diye uğraştılar, evlat acısı çektiler ne bu yani şimdi anlamadım o kadının tek dayanağı oğlu insan hiç mi ders almaz musibetlerden 🤦🏻‍♀️ Nerede görülmüş hem süt bebesinin babaya verildiği 🤦🏻‍♀️

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay bir dünya şey yaşadılar birlikte çocuğumuz olsun diye uğraştılar, evlat acısı çektiler ne bu yani şimdi anlamadım o kadının tek dayanağı oğlu insan hiç mi ders almaz musibetlerden 🤦🏻‍♀️ Nerede görülmüş hem süt bebesinin babaya verildiği 🤦🏻‍♀️
İşte bence yalandan yapıyor au Hülya sırf tamam gel barışalım çocuğu benden alma desin diye uğraşıyor. Yoksa beyni varsa birazcık çocuğu ona vermeyeceklerini bilir . Tabi beyni varsa 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.