Ne yapmalıyım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Queen_ayda tarafından oluşturulan Ne yapmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,597 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapmalıyım?
Konbuyu başlatan Queen_ayda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk yıldır evliyim eşimle çocuk istiyoruz hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor Hamile kalmak için yapılabilecek bildiğiniz yöntemleri yazar mısınız?😊
Cnm herşeyin bı zamanı var hiç takma bile bnm üç yıl çocuğum olmadı gitmedim doktor klmdi her gittiğim doktor bişey yok erkendr daha olursn diyip geri donduruyrdu çok şükür ki şimdi ikinci nciye hamileyim onun haricinde ilk çocuğundan sonra iki defa dusukte yaptm üst üste yani bu dördüncü gebelik sayılıyor binlerce kez şükürler olsn rabbim seninde ağzını tatlandirir. Kucağını boş bırakmaz rabbim vergisi çok elhamdülillah 🤲🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle doktor kontrolü tüplerinin tıkalı olup olmadığına baktır, folik asite başla, adetin bittikten sonra gün aşırı ilişkiye gir, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma 15_20 dakika uzan kuzum Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Takvimden yumurtlama haftasını takip edip deniyorsunuz ve olmuyor diye anladim. Bende uzunca süre takvime göre tutturamadim.
Ovulasyon kiti alip çift cizgiyi gördüğüm saat, ayni gunun aksami ve ertesi gun sabah denedik, 2 hafta sonra hamileydim.
Bizde yumurtlama haftasi 2 gunde 1 olayi tutmadi yani, 36 saatte 3 defa birlikte olduk ve hamile kaldim. Bir de böyle deneyin ve olabildigince stressiz olun, keyfini cikarin :)

Tüm sayfalar yüklendi.