Ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde sedef11 tarafından oluşturulan Ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan sedef11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sedef11

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 haftalık gebeyim bebeğimin kilosu 4 kiloymuş Kafa yapısı ve göbeği Bir tık büyükmüş bir hafta önden gidiyormuş normal doğumdan korkuyorum devlet hastanesinde sezeryan olma ihtimali var mı ilk gebeliğim yarın kontrolüm var doktorla görüşeceğim ama korkuyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 haftalık gebeyim bebeğimin kilosu 4 kiloymuş Kafa yapısı ve göbeği Bir tık büyükmüş bir hafta önden gidiyormuş normal doğumdan korkuyorum devlet hastanesinde sezeryan olma ihtimali var mı ilk gebeliğim yarın kontrolüm var doktorla görüşeceğim ama korkuyorum
Yani doğum yapamayacak durumdaysan sezeryan yaparlar ama devlet yaparmı onu bilmiyorum çünkü mecbur olmadıkça yapmıyorlar ama yinede doktorla görüşmen lazım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yani doğum yapamayacak durumdaysan sezeryan yaparlar ama devlet yaparmı onu bilmiyorum çünkü mecbur olmadıkça yapmıyorlar ama yinede doktorla görüşmen lazım
Katılıyorum ❤️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım elinden geldiğince normal doğum ol sezeryan çok pis oluyo bildiğim kadarıyla ama yine sen bilirsin rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
4 kilo normal doğum için sorun olmaz canım maşallah . Sen elinden geldiğince normal doğum olmaya çalış zaten doktorun çatı kontrolü vs yapar doğumu uapabilecek durumunda ise sorun olmaz. Ama değilse sezaryanı kendi öneriri

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım beş kilo normal doğuran var bu çatı yapısına bağlı gerekli muayeneyi yaparlar senin için uygun olan hangisi ise onu yaparlar merak etme 🥰 banada bebek iki hafta önden gidiyo büyük baya dediler ama üç buçuk kilo doğdu ve normal doğum yaptım 😍😍sağ salim kucağına alırsın inşallah bebeğini 🤲❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Devlet Hastanesi'nde kendi isteğine göre sezeryan yapmıyorlar maalesef canım bir sorun sıkıntı yok ise kolay kolay sezeryan yapmazlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar