Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melekannesi tarafından oluşturulan Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,365 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum
Konbuyu başlatan melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Ben 41+3 haftalik oldum halen dogmadi yarin hastaneye gidecem suni sanciyla baslatacaklar dogumu
Cnm baya geçmiş günün doumun kolay olur inş bana da dua et
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol yuruyus yap canım merdiven cık sıcak dus al gunde 2 3 kere ınsallah baslar sancılar
Abla yürüyüş yapınca sık sık giriyo uykudayken bilene perşembe günü gidecem 3 cü gidişim suan da 30 da olur doum temmuz 1 de ameliyet yerim ağrı yapuyo artui

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cnm baya geçmiş günün doumun kolay olur inş bana da dua et

Abla yürüyüş yapınca sık sık giriyo uykudayken bilene perşembe günü gidecem 3 cü gidişim suan da 30 da olur doum temmuz 1 de ameliyet yerim ağrı yapuyo artui
Bende 1 temmuzda gidecem sancı gelmezse o zamana

Tuana

Kayıtlı Üye
rank

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm dün saat 19:00 da dogdu hersey yolunda sükür suni sanciyla dogum yaptim 4 saat sürdü

Darisi hepinize inşallah sag salim alirsiniz kucaginiza
Hayirli olsun cnm darisi bzm basimza ins .rabbm sna acsni gosterm3sn ins .. hayrlsyla bende dogm yapaydim keske kck oglm var ayakta artk duracak tekatm yk qrtk kurtlmk istiroum korka korkq 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar