Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melekannesi tarafından oluşturulan Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,366 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman dogurcam bi an once dogurmak istiyorum
Konbuyu başlatan melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 39 hafta 2 gunluk oldum bir turlu doguramiyorum ne sanci ne birsey sadece normal bir akinti ve ufak bi kasik agrisi disinda baska birsey yok
Bnm de kramplarim başladı dayanamiyorum sezeryan olacam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm de kramplarim başladı dayanamiyorum sezeryan olacam
Doktor 39 bekle dio 38 olası lazım ama devlet bekletiyo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Var cnm dünden beri sancim ama hep ayni derecede sanci fazlalasmiyo bide uzaninca geciyo gercek dogum sancisi degil cok zor inşallah seninki bu haftalara kadar kalmaz sakin stres yapma
Yuruyus yap bugun baslaması İcin merdiven falan cık sancı baslatan seyler den sunı sancıya gerek kalmadan baslar ınsallah zor oluyor sunı sancı

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Yuruyus yap bugun baslaması İcin merdiven falan cık sancı baslatan seyler den sunı sancıya gerek kalmadan baslar ınsallah zor oluyor sunı sancı
Son bir haftadir öyle yapiyorum günlük yürüyüs merdiven inip cikiyom hurma yiyom banyoda yarim saatten fazla dusta kaliyom ama gercekten bebege bagliymis gelmek istemiYince neyaparsan yap ise yaramiyo malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar