Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,731 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll
Kizlar bizim hala uyku duzenimiz duzelmedi yaa 40 ciksin duzelecek dediler benim oglum gece ile gunduzu sehv salmiw gunduzler uyuyor bi sikintim yok amma gece 2 de uyuyub 4 de kalkiyor 5 de uyuyub 6 kalkiyor 8 de uyuyub 10 kalkiyor ve boylee 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ne yapacam ben nasil duzelecek ki bu uyukuu karnindanda sesler geliyor karinin ovuwduruyorum amma yenede sesler geliyor 😣
Ah canım biz 5 aylık olucaz hala aynı 🤦akşam 10 dan gece 4.5 kadar uyumuyor sonra uyuyor gündüz uyuyor gece uykusu hiç yok naptiysam olmadı biraz büyümesini bekliyorum uyku eğitimi için 40 çıksın düzelir dediler iyice kötü oldu 3 aylik olsun düzelir dediler yok anam düzelmedi şimdide 6 aylık olsun düzelir diyorlar ama hiç umudum yok 😔inşallah duzelirler

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar bizim hala uyku duzenimiz duzelmedi yaa 40 ciksin duzelecek dediler benim oglum gece ile gunduzu sehv salmiw gunduzler uyuyor bi sikintim yok amma gece 2 de uyuyub 4 de kalkiyor 5 de uyuyub 6 kalkiyor 8 de uyuyub 10 kalkiyor ve boylee 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ne yapacam ben nasil duzelecek ki bu uyukuu karnindanda sesler geliyor karinin ovuwduruyorum amma yenede sesler geliyor 😣
Hekime aparmisan hec?

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk bebekti canım ben çok sabırsız bir insanım ama bir şekilde atlattım su an kızım 9 aylık olucak uykusu çok güzel düzene girdi 4 5 aydır 16 haftalık ta gebeyim 🥰
Hay mawallah canim cok erken diyilmi 2 si birden))
40 da değil de 4. Aya doğru ufaktan bir düzelir 6. Aydan sonra rahatlarsın
😫😫😫😫
Hepimizin öyle cnm ağzı yok dili yok ki derdini anlatsın kızsan da 5 dk sonra vicdan azabı yaşıyorsun annelik gerçekten zormuş ama kıymetini bil çok erken büyüyorlar bi gözünü açacaksın büyümüş geçmiş olacak
Evet canim hem zor hemde cok guzel 😊😊inwallah canim
Cnm bnm bebegim 4 bucuk aylik bir haftadir okadar huyu degistiki her dakika agliyor artik uykusuzluktan basim catliyor migdem bulaniyor hasta oldum artik doktorami gotursem diye dusunuyorum artik
Ah kuzumm😣😣🤦🏻‍♀️
Haftasına göre bir bak bakalım büyüme atağı haftasında olabilir
O ne demek ki
Ah canım biz 5 aylık olucaz hala aynı 🤦akşam 10 dan gece 4.5 kadar uyumuyor sonra uyuyor gündüz uyuyor gece uykusu hiç yok naptiysam olmadı biraz büyümesini bekliyorum uyku eğitimi için 40 çıksın düzelir dediler iyice kötü oldu 3 aylik olsun düzelir dediler yok anam düzelmedi şimdide 6 aylık olsun düzelir diyorlar ama hiç umudum yok 😔inşallah duzelirler
Inwallah canim kiyamam yaaa 😣😣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Hekime aparmisan hec?
Yoxlaniwa hé canim amms yuxusuzluquna hecne demedi dedi olan weydi 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Bana bi hemşire acı elma yağı ile ayaklarının altına masaj yap dedi gazı için dene istersen canım belki fayda eder bide uyanık olduğu zaman yor birazcık elini kolunu hareket ettir kıyafet değiştir banyo yaptır hemen geri uyumasın biraz zaman geçsin hava serin se üşüyor olabilir kucağına göğsüne alıp ısıt bebekler öyle rahat ediyor

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebekelrin uyku düzeni zamanla oturur şuan daha çok küçük .. insalalh düzelir..hergun aynı saatte uyutmaya çalış

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bana bi hemşire acı elma yağı ile ayaklarının altına masaj yap dedi gazı için dene istersen canım belki fayda eder bide uyanık olduğu zaman yor birazcık elini kolunu hareket ettir kıyafet değiştir banyo yaptır hemen geri uyumasın biraz zaman geçsin hava serin se üşüyor olabilir kucağına göğsüne alıp ısıt bebekler öyle rahat ediyor
Tewekur ederim canim evimiz sicak oglan uwaklari serini sevdikleri icin cokda kalin giydirmiyorum yenede huysuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bebekelrin uyku düzeni zamanla oturur şuan daha çok küçük .. insalalh düzelir..hergun aynı saatte uyutmaya çalış
Canim denedim olmadi ne emmeyi ne uyumayi rejime sala bilmedim🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim denedim olmadi ne emmeyi ne uyumayi rejime sala bilmedim🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.