Sorum var nebeğimin kafasinin arkasi düzlesti ablalarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan nebeğimin kafasinin arkasi düzlesti ablalarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı nebeğimin kafasinin arkasi düzlesti ablalarim
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
🌸❤bebeğinin kafasının arkası düzleşipte sonra toparlanan varmi ablalarim.nasil toparladiniz
Canım çok strese girmişsin belli bebeğin sağlıklı mı ona bak elinde ayağında bı eksiklik var mı kimi anne farklı problemlerle uğraşıyor kiminin bebeği küvezde cihazı bağlı nefes alıyor kimi bebeğini kaybetmiş burda okuyoruz onların psikolojisi bambaşka onları düşün Allah başka dert vermesin. burda herkesin fikri hemen hemen aynı yatırma pozisyonunu değiştir ve doktordan fikir al ne yapabilirim diye benim kızımın başının sol tarafı sivri kaldı ama ben önemsemiyorum çünkü sağlıklı çok şükür. Sende bu kadar strese girme yani

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok strese girmişsin belli bebeğin sağlıklı mı ona bak elinde ayağında bı eksiklik var mı kimi anne farklı problemlerle uğraşıyor kiminin bebeği küvezde cihazı bağlı nefes alıyor kimi bebeğini kaybetmiş burda okuyoruz onların psikolojisi bambaşka onları düşün Allah başka dert vermesin. burda herkesin fikri hemen hemen aynı yatırma pozisyonunu değiştir ve doktordan fikir al ne yapabilirim diye benim kızımın başının sol tarafı sivri kaldı ama ben önemsemiyorum çünkü sağlıklı çok şükür. Sende bu kadar strese girme yani
haklısın abla en azindan sağliklı bebegim.saol abla

İ

İnci92

Guest
Biraz genetik bu durum eger sende yada esinde varsa cekiyor kiz cocukta saclari uzadgndn kafa yapisi belli olmyo erkek cocuk daha belli ediyo kafa seklini benimde oglum var cok dikkat ettim saga sola sirayla ytrdm sonra bianda dzlesti kndi donup sirt ustu yatmya baslaynca uzuldm ilk ama sonra esimin de kafasnda o bolgenin duz oldgnu farkettm ve kayinpedrmde de oyle genetik olark benzedi yani elimden gelen bisey yok🙊

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
🌸❤bebeğinin kafasının arkası düzleşipte sonra toparlanan varmi ablalarim.nasil toparladiniz
Bilmem bununla ilgili kaçıncı postun tekrar tekrar sorunca cevap değişmiyor ki , üzgünsündür olabilir de sana tavsiye edilenleri yapmak yerine tekrar sorup tekrar aynı cevaplari almak mı sana iyi geliyor , bir süre tavsiye üzere git olmazsa doktora başvur yani bu kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar