Neden kimse cevap vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Neden kimse cevap vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden kimse cevap vermiyor
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zelal zilan

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testim böyle adetim düzensizdi ilaçlardan dolayı Ağustos 13 oldum hala adet olmadım yumurtalama olmusmu yoksa adet olmadan yumurtalama olmazmı
Adet olmadan önce yumurtlama olur ki adet olmanın amacı zaten o döllenmemiş yumurtayı dışarı atmaktır döllenirse adetin kesilir. Ben hiç kullanmadım bundan ama kullananlar yumurtlama olunca bununla takip edip deniyordu. Birde adetinizde geçmiş bu şekilde ovulasyon testi yapıp yumurtlama oldu diye çift çıkan ama aslında gebelikten dolayı çift çıkanda çok olmuştu birde gebelik testi yapın bence bu gebelikten dolayı çift çıkmış olabilir inşallah

Adet olmadan önce yumurtlama olur ki adet olmanın amacı zaten o döllenmemiş yumurtayı dışarı atmaktır döllenirse adetin kesilir. Ben hiç kullanmadım bundan ama kullananlar yumurtlama olunca bununla takip edip deniyordu. Birde adetinizde geçmiş bu şekilde ovulasyon testi yapıp yumurtlama oldu diye çift çıkan ama aslında gebelikten dolayı çift çıkanda çok olmuştu birde gebelik testi yapın bence bu gebelikten dolayı çift çıkmış olabilir inşallah
İnsallah dediğiniz gibidir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testim böyle adetim düzensizdi ilaçlardan dolayı Ağustos 13 oldum hala adet olmadım yumurtalama olmusmu yoksa adet olmadan yumurtalama olmazmı
Canm inan ben hiç kullanmadım bilgim yok yanlış bilgi vermek istemedim kullanan güzel anneler cevap versin 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Halen adet olmadıysanız hamilesinizdir gebelik testi yap ya da sağlık ocağında kan ver canm inşallah hamilesin hayırlısı olsun 🤗

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Canim ovulasyon testinde yumurta varsa cift cizgi cikar yani yumurtan olgunlasmis bende bi kac kez kullanmistim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah dediğiniz gibidir
İnşallah öyle olur bi gebelik testi ile deneyin düzensiz adet olduğunuz için ne zaman yumurtlama olacağı da belli olmaz o yüzden düzenli olarak gün aşırı ilişki daha iyi olur bu şekilde yumurtlamayı takip etmek sizin durumunuzda çok zor olur Her an yumurtlama olabilir ama dediğim gibi ovulasyon ile gebelik öğrenen de çok oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar