Neden kimse cevap vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Neden kimse cevap vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,775 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden kimse cevap vermiyor
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zelal zilan

Melekpoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testim böyle adetim düzensizdi ilaçlardan dolayı Ağustos 13 oldum hala adet olmadım yumurtalama olmusmu yoksa adet olmadan yumurtalama olmazmı
Benimde böyle olmuştu akşam yaptım testi sabah bı baktım tam renk iki ben şuan gebeyim canım Allah sanada hayırlısını nasip etsin yinede doktora görünmekte fayda var ben gittim 3 gün sonra doktora

Yarın test alıp bakarım insallah eşim de öyle dedi ben sana getirim bi bak dedi eczanede çalışıyor ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Aynısını bende yapmıştım aynı senin gibi çıkmıştı bende senin gibi düzensiz oluyordum Rabb'im 4sene sonra anne yaptı ama seviniyorum çünkü biraz sıkıntılı 😭🥺
İnsallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar