Sorum var Neden uyuyamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Neden uyuyamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden uyuyamıyorum
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen
Merhaba kızlar ben niye uyuyamıyorum gece geçte yatsam erkende yatsam her sabah erkenden uyanıyorum hamile kaldığımdan beri öyle bide sürekli açım gece bile uyanıyom yemekte yiyemiyom evde sürekli yorgun halsiz Bi şekilde uzanıyom hiç Bi iş yapamıyom bütün ev işlerim kalıyor öyle hiç bişey yapamıyom 😔
Bende uyuyamıyorum kızım Beren oldu hala uyumuyorum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben niye uyuyamıyorum gece geçte yatsam erkende yatsam her sabah erkenden uyanıyorum hamile kaldığımdan beri öyle bide sürekli açım gece bile uyanıyom yemekte yiyemiyom evde sürekli yorgun halsiz Bi şekilde uzanıyom hiç Bi iş yapamıyom bütün ev işlerim kalıyor öyle hiç bişey yapamıyom 😔
Ayni durumdayız canım hormonlardan sanırım beşinci aydan beri deliksiz uyuyorum şöyle kaç kere kalkıyorum geceleri gündüz uyusam diyorum oda olmuyo bazen bide son günlerim artık

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ayni durumdayız canım hormonlardan sanırım beşinci aydan beri deliksiz uyuyorum şöyle kaç kere kalkıyorum geceleri gündüz uyusam diyorum oda olmuyo bazen bide son günlerim artık
Rabbim yardımcımız olsun son ayda uykusuz olunca insan normal görür benim anlam veremediğim daha 6 +1 günlüğüm neden uyuyamadığımı hala çözmüş değilim hormanlardan ola bilir dediğiniz gibi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Allah yarfımcınız olsun canım neden uyuyamıyorsunuzki acaba ben 32.haftaya kadar çalıştım baya düzenli uyuyordum şiödide rahat uyuyorum sabahta çok geç kalkmıyorum normalde karnım yatağa yapışık bir bacağım önde yatardım ama gebe kalalı karnım büyümeden yan düzgün yatmaya alıştım ve hala öyle uyuyabiliyorum demekki mecbur olunca oluyormuş 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar