Neler Kaçıncı Ayda Alınmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Neler Kaçıncı Ayda Alınmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,581 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Neler Kaçıncı Ayda Alınmalı?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Evet gidicem tekrar nasipse ne zaman gitmem gerek birdaha acaba ayda bir gitmem doğru mudur
Eğer bir sıkıntin yoksa doktor bir sıkıntı gormediyse 1 ayda bir doktora gidersin zaten doktor kendi söyler 1 ay sonra gel diye şuan zaten çok erken gitsende cinsiyet yanılması ola bilir gebeliğin sıkıntısızsa 1 ay dan bir yeterli

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrason ne zaman bilmiyorum ama kendim sabredecek miyim bilmiyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri kumbara yaptım kendime bereketi ile gelsin maşallah dolu dolu oldu bile ikinci kumbarama geçicem onunla her istediğimi alabilirim eşim sağolsun 😊 bende bekliyim öyleyse ne yapalım 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında cinsiyet belli de olsa ortak bir renk almayı düşünüyorum battaniye birçok şey yaptı annem sarı gri beyaz renklerden oluşan takım yapmayı düşünüyorum puset örtüsü falan beşik içinde kenarlıklarını gri yıldızlı desenden almayı düşünüyorum yani çok cinsiyet fark etmicek ama bende bekliyim biraz 😊🌺
süreklide aynı renkler boğar seni ayrıntılı ultrasondan sonra bebeğine göre renkli alırsın ☺️

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
süreklide aynı renkler boğar seni ayrıntılı ultrasondan sonra bebeğine göre renkli alırsın ☺️
Yok alıcam tabi 😊😂 sadece belli başlı şeyler dediklerim

Eğer bir sıkıntin yoksa doktor bir sıkıntı gormediyse 1 ayda bir doktora gidersin zaten doktor kendi söyler 1 ay sonra gel diye şuan zaten çok erken gitsende cinsiyet yanılması ola bilir gebeliğin sıkıntısızsa 1 ay dan bir yeterli
Öyle yaparım o zaman ayda 1 gitmem yeterlidir inşallah

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Yok alıcam tabi 😊😂 sadece belli başlı şeyler dediklerim

Öyle yaparım o zaman ayda 1 gitmem yeterlidir inşallah
Doktorun soylemedi mi birdaha su tarihte geliceksin diye benm doktorum hep tarih veriyor bana ilk zmnlar hafta hafta çağırdı sonra 1 ayda bir çağırıyor kendi veriyor tarihi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun soylemedi mi birdaha su tarihte geliceksin diye benm doktorum hep tarih veriyor bana ilk zmnlar hafta hafta çağırdı sonra 1 ayda bir çağırıyor kendi veriyor tarihi
Yok sadece 20.haftada aşı var dedi o kadar çağırmadı birdaha 16.haftada cinsiyet için tekrar gelmek istersen gelebilirsin dedi o kadar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ayy o heyecan ne güzel ben ilk çocuğumda cinsiyeti öğrendikten sonra bir çıtçıtlı bir çorap aldım 🥰 7 ayda bezi kıyafetleri beşiği puset bebek arabası hastane için eşyalarını falan hepsini bir aldık canım çok fazla yenidoğan alma istersen hediye gelen de çok oluyor birde hemen büyüyorlar şimdi ikinciye hamileyim bir an önce cinsiyeti öğrensemde birşeyler alsam diyorum 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar