Neolur bakin kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Neolur bakin kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neolur bakin kızlar acil
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Yeni dogum yaptim bebeğim 3 aylik cok çekinerek soruyorum bugun sabah eşimle ilişkile girdim ama pezarpatif yirtikmiş sonradan fark ettim hamile kalkışmışımdır ne yapmam gerek hasta olmama 1 hafta var tam nolur akıl verin
Hasta olmana 1 hafta kaldiysa hamile kalman biraz zor. Cunku doktorlar dahil herkes bu zamanlarda hamileliyin zorlandigini soyluyor

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Hasta olmana 1 hafta kaldiysa hamile kalman biraz zor. Cunku doktorlar dahil herkes bu zamanlarda hamileliyin zorlandigini soyluyor
Soğan suyu mu icsem acaba bebeğimi emziriyom zararı olurmu 1 bardak içsem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soğan suyu mu icsem acaba bebeğimi emziriyom zararı olurmu 1 bardak içsem
Inşallah oyle olur cnm benim ya

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım Bi hapvarmış 24 saat içinde kullanırsan hamile kalması önleniyormuş diye duyduydum bu sitede de ama ama bende tam bilmiyom belki arkadaşlar biliyorsa sana bilgiverirler

Deniz12

Kayıtlı Üye
rank
Soğan suyunu niye içiyorsun rabbim verirse bereketiyle rizkiyla gelir benim 2 çocuğumun da arası çok yakın 1 yaş var aralarında rabbim hayırlısını versin ama hemen kötüsünü düşünme bekle bı hafta

Ö

Özge1603

Guest
Yeni dogum yaptim bebeğim 3 aylik cok çekinerek soruyorum bugun sabah eşimle ilişkile girdim ama pezarpatif yirtikmiş sonradan fark ettim hamile kalkışmışımdır ne yapmam gerek hasta olmama 1 hafta var tam nolur akıl verin
Ertesi gün hapı kullan, işini şansa bırakma derim.

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Canım Bi hapvarmış 24 saat içinde kullanırsan hamile kalması önleniyormuş diye duyduydum bu sitede de ama ama bende tam bilmiyom belki arkadaşlar biliyorsa sana bilgiverirler
Eczanedemi alıcam oni

Soğan suyunu niye içiyorsun rabbim verirse bereketiyle rizkiyla gelir benim 2 çocuğumun da arası çok yakın 1 yaş var aralarında rabbim hayırlısını versin ama hemen kötüsünü düşünme bekle bı hafta
Ama benimki 3 tane biri 4 yaşında biri 3 yaşında biri 3 aylik cok eziyetliler

Cnm ayni şey benim başımada geldi ben hamile değilim cnm hmn bir defada kalinacagini sanmıyorum yinede sen doğum kontrol hapı alsan iyi olur tertute kalma

Cnm ayni şey benim başımada geldi ben hamile değilim cnm hmn bir defada kalinacagini sanmıyorum yinede sen doğum kontrol hapı alsan iyi olur tertute kalma
Çocuk emzirdigini söyle kuzum am unutma

Tüm sayfalar yüklendi.