Nerde doğum yapcamı şaşırdım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sadise tarafından oluşturulan Nerde doğum yapcamı şaşırdım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,355 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerde doğum yapcamı şaşırdım
Konbuyu başlatan Sadise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi

Sadise

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar istanbul pendikte oturuyorum nerde doğum yapcamı şaşırdım allah aşkına bi fikir verin kartala gittim bugün acile kovidli hasta var dediler korktum doğum heycanından çok nerde doğurcam korkusu sardı

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Anadolu yakasında iseniz Zeynep Kamili yada Ümraniye devleti tavsiye ederim ben iki doğumumu Ümraniye'de yaptım bu üçüncü bunu da Ümraniye'de yapacağım ama Zeynep Kamile bu konuda cok iyi

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar istanbul pendikte oturuyorum nerde doğum yapcamı şaşırdım allah aşkına bi fikir verin kartala gittim bugün acile kovidli hasta var dediler korktum doğum heycanından çok nerde doğurcam korkusu sardı
Bnde pendikte oturuyom 38 haftama giricem bende nerde yapicam diye kara kara dusunuyorum buyuk ihtimal zeynel ksmile gidicem kartali herkes cok kotuluyor

Sadise

Kayıtlı Üye
rank
Anadolu yakasında iseniz Zeynep Kamili yada Ümraniye devleti tavsiye ederim ben iki doğumumu Ümraniye'de yaptım bu üçüncü bunu da Ümraniye'de yapacağım ama Zeynep Kamile bu konuda cok iyi
İlk hamileliğimde zeynep kamilde kötü anılarım var ama ümraniyeye gitmedim hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde pendikte oturuyom 38 haftama giricem bende nerde yapicam diye kara kara dusunuyorum buyuk ihtimal zeynel ksmile gidicem kartali herkes cok kotuluyor
Bende 37+3üm inşallah buluruz biyer

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Pendik yakacık kadin doğum hastanesi var. Arastirma hastanelerine göre daha iyi bence

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Bende 37 + 4 bebeginizin cinsiyeti ne bakalim belkide ayni gun dogum yapariz sanciniz agriniz varmi randevu dusurup hastaneye gidebiliyormusunuz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ne yakacık doğum ne de zeynep kamil evet donanımlı hastane ama asla tavsiye etmiyorum o doğum vaktinde öyle acımasız davranıyolar ki piskolojik acıdan mahvederler sizi Sancaktepe Ilhan Varank hastanesini şiddetle oneriyorum hep çok temiz odaları çok güzel hemşireler hasta bakıcılar çok yardımcı oluyorlar ve dr ları çok güler yüzlü tek kötü yanı yemekler çok kötüydü asla yiyememistim ben

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç devlet Hastanesi'ne gitmedim ama çok yakın bir arkadaşım Zeynep Kamil'de normal doğum yaptı çok da memnundu kötü anıları olanlar da var ama bilemiycem o arkadaşım şimdi yine hamile yine orda yapmayı düşünüyor

Büşra Birkon

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan afiyet hastanesinde sema soysalla görüşüyorum. Sema hanım hem çok bilgili hemde çok sevecen tatlı bir kadın. Doğumu orada düşünüyorum. Doğum ücreti çok cüzi bir rakam özel olmasına rağmen 😊

Tüm sayfalar yüklendi.