Nerden anlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemrw tarafından oluşturulan Nerden anlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,711 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerden anlarım
Konbuyu başlatan Cemrw
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
En son 13 aralıkta adet gördüm unutlanmak istemiyorum test yapıp olumsuz cevap almaktan da korkuyorum napmalıyım?
İnsallah olumlu cevap alırsın bir iki gün daha bekle sonra test yaparsın. aynı durumu yaşıyoruz sen olumsuz bende olumlu cvb almaktan korkuyorum 🤷🤦. bende en son 13 Aralık ta adet gördüm daha da görmedim. Altı aylık bebeğim var bende hamile olmaktan çok korkuyorum test yapıp olumlu cevap almak istemiyorum çok korkuyorum ya hamileysem bu arada korunuyoruz ama olurmu diye düşünüyorum.

Cemrw

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah olumlu cevap alırsın bir iki gün daha bekle sonra test yaparsın. aynı durumu yaşıyoruz sen olumsuz bende olumlu cvb almaktan korkuyorum 🤷🤦. bende en son 13 Aralık ta adet gördüm daha da görmedim. Altı aylık bebeğim var bende hamile olmaktan çok korkuyorum test yapıp olumlu cevap almak istemiyorum çok korkuyorum ya hamileysem bu arada korunuyoruz ama olurmu diye düşünüyorum.
Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evde test yap varsa zaten kesin çıkar emin ol. Hem acabalardan kurtulursun 🤗 Allah'ım gönlünden geçeni sana nasip eylesin 🙏
İnşallah ama test yaptım şuan için sonuç negatif

Tüm sayfalar yüklendi.