Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,327 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aras annesi

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39+6 günüm ayım doldu ve suyum da yok sancım da nasıl geldi suyun nasıl anladın yani
Oturyoduk sonra yerimden kalktim icimden sicak birsey geldi yanimda birileri vardi birdey diyemdim eve girdim eve girene kadar tekarar geldi valal her yerim islanmisti uzerimi degisene kadar bir kac defa geldi yani dunden beri oyle devam edyor sabahta nişan gelmis belimden kasiklara dogru agrim var adet olacakmis gibi agrim var suanda resmen bildigimiz su geldi ama 1 saatfir ara ara heliyor oda ayni su gibi ama bira yapiskan kivamda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Menim hiç doktor muhabbeti bile yok.para çıkıcak ya.. off 13 temmuz ultrasona gidenim. Ondada suyun bulanmış dedi baş aşagı da dedi başqa bişi demedi 😏😏şimdi hiç bilmiyom orda durumlar nasıl
Seni doğuma kadar daha götürmez onlar canım inşallah iyidir bebek sağlıkla alırsın kucağına hareketlerine dikkat et sürekli takip et canım

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kizlar yine ben fun geceden beri bazen 1saat bazen yarim saat aralikla su geliyor gece eve yollamislardi suyun gelmedi daha diye resmen su geliyor aslinda acilma yok ama sabahta nişan geldi galiba burdan ogrendigim kadariyla az yapiskan sefaf akinti gibi ve hafif kan vardi sabah ultrasyon cektirdim her sey normal aslinda 3eylul dogum ama 37+3bundan sonra brbek istedgi zaman dogar biraz suyun azalmis baska sorun yok bekle dedi dunden beri ayni ara ara oyle su gibi birsey geliyor akinti desem bu cok fazla bukadar akinti olmaz bence sizce ne zaman dogum olabilir nisan geldikten sonra
Hiç bekleme devlete gidiyorsan özelde doğum yap su çok önemli ALLAH korusun su biterse bebek sıkıntıya girer

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yine ben fun geceden beri bazen 1saat bazen yarim saat aralikla su geliyor gece eve yollamislardi suyun gelmedi daha diye resmen su geliyor aslinda acilma yok ama sabahta nişan geldi galiba burdan ogrendigim kadariyla az yapiskan sefaf akinti gibi ve hafif kan vardi sabah ultrasyon cektirdim her sey normal aslinda 3eylul dogum ama 37+3bundan sonra brbek istedgi zaman dogar biraz suyun azalmis baska sorun yok bekle dedi dunden beri ayni ara ara oyle su gibi birsey geliyor akinti desem bu cok fazla bukadar akinti olmaz bence sizce ne zaman dogum olabilir nisan geldikten sonra
Tatlım suyun geldiyse bekletmeden git ama sadece nisan gelmesi doğumun habercisidir bir.hafta da doğurabilir.insan üç gündende aynı gündede ben.de.ilk çocuğunda nişanı gördüm az şancı eşliğinde hastaneye gittim daha üç günün var dediler eve geldim sancilarimi evde çektim şancı dakika aralığı azaldikca beş dakikada bir geldiğinde hastaneye gittim.normal.dogumum.oldu çok şükür şuan ikinciye gebeyim 38+6 bugün yarın artk su mu gelir nisan mi.olur şancı mi bekliyorum heyecanla😍 Allah hepimizin yardımcısı olsun

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39+6 günüm ayım doldu ve suyum da yok sancım da nasıl geldi suyun nasıl anladın yani
Ben bugün gittim hastaneye seninle aynıyız 39+6. Nst de çok az sancı çıktı aslında dün geceden beri çok az bende hissetmeye başladım. Doktor ultrasondan da baktı bebeğe suyu iyi dedi az sancida çıkmış nst de. Cuma günü tekrar kontrole gel dedi. 40+6 ya kadar bebek doğmazsa yatışını yaparız dedi. Ama açılma var mı diye bakmadı ona. Bide doktorum merdiven in çık yürüyüş yap bebek gelsin dedi artık. Bende merak ediyordum açılmam var mı acaba diye. Neyse artık bakalım cumaya kadar gelecek mi bizim nazlı bebek. Bu haftada gelmezse önümüzde ki hafta pazartesi büyük ihtimalle yatışımı yaparlar. Inşallah cuma günü doğar ya artık belim, sırtım, bacaklarım, mide yanması mafetti beni. Bakarsın aynı gün doğururuz. 😊😊

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oturyoduk sonra yerimden kalktim icimden sicak birsey geldi yanimda birileri vardi birdey diyemdim eve girdim eve girene kadar tekarar geldi valal her yerim islanmisti uzerimi degisene kadar bir kac defa geldi yani dunden beri oyle devam edyor sabahta nişan gelmis belimden kasiklara dogru agrim var adet olacakmis gibi agrim var suanda resmen bildigimiz su geldi ama 1 saatfir ara ara heliyor oda ayni su gibi ama bira yapiskan kivamda
Canım sancın başlamış senin şiddetlenir git gide dogumun olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bugün gittim hastaneye seninle aynıyız 39+6. Nst de çok az sancı çıktı aslında dün geceden beri çok az bende hissetmeye başladım. Doktor ultrasondan da baktı bebeğe suyu iyi dedi az sancida çıkmış nst de. Cuma günü tekrar kontrole gel dedi. 40+6 ya kadar bebek doğmazsa yatışını yaparız dedi. Ama açılma var mı diye bakmadı ona. Bide doktorum merdiven in çık yürüyüş yap bebek gelsin dedi artık. Bende merak ediyordum açılmam var mı acaba diye. Neyse artık bakalım cumaya kadar gelecek mi bizim nazlı bebek. Bu haftada gelmezse önümüzde ki hafta pazartesi büyük ihtimalle yatışımı yaparlar. Inşallah cuma günü doğar ya artık belim, sırtım, bacaklarım, mide yanması mafetti beni. Bakarsın aynı gün doğururuz. 😊😊
Ayy bende aynıyım bebek kız mı erkek mi ben en son 4 gün önce gittim açılmada yok sancı da şimdi bilmiyorum var mı diye yarın işte 40 oluyoruz bana da dogum yapmazsan suni sancı veririz dedi doktor bakalım inşallah kendi sancılarımızla dogum yaparız

Son düzenleme:

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Canım sancın başlamış senin şiddetlenir git gide dogumun olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy bende aynıyım bebek kız mı erkek mi ben en son 4 gün önce gittim açılmada yok sancı da şimdi bilmiyorum var mı diye yarın işte 40 oluyoruz bana da dogum yapmazsan suni sancı veririz dedi doktor bakalım inşallah kendi sancılarımızla dogum yaparız
Bebeğim kız ya senin? Bebek doğmazsa ne zaman yatışını yapacak söylemedi mi?

Tüm sayfalar yüklendi.