Nişan mı dersiniz.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Nişan mı dersiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,435 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan mı dersiniz.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Özel doktrum yok acile qitcem artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yapcm qörüsleri aliyimda bazı arkadaşlar farklı durumlar yaşıyor rabbim esirqesin
Hemen giderseniz orda cok bwklersinz zaten dogum sancilarnz sikilassin birde banyoya girip sicak siyla karnjnizi ozel bolgenizi ufalayin ve sicak su dokunurkende ikinin sanci geldikvpcede bol bol ikinin direk masayq al8rlar bu skilde beklemeden insallah

Lawaboya qittim qünlük pedimde baya bi kahwerenqi akıntım olmuş 38+5 haftaliqim adet sancım war alt tarafmda. Bebeqim karnımda qerqin hareketsz şuan. Doqum yasadıqınızdaki durumlar benziyor mu. Oqlumda kahwerenqi akintim olmuştu nezaman olduqunu hatrlamiyorum hafta olarak 40 haftamda doqum yapmıştım.
Gözün aydın kuşum bebek geliyor. Kız erken gelir. Bende de 38haftamda dogdu 😇🥰

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende ne açılma ne su ne de sancı çıkmadı nst baktılar sonuç iyi çıktı sadece nişan gelmiş normal dediler ama sende sancı varsa açılman olabilir mutlaka bi git doktorunu ara ya istersen ben aradım gel dedi gittim çünkü
Nissaniniz lekeli jel katı şekilde miydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın kuşum bebek geliyor. Kız erken gelir. Bende de 38haftamda dogdu 😇🥰
Allah razı olsun İnsaAllah hayrlica doqar🤲🌺

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Lawaboya qittim qünlük pedimde baya bi kahwerenqi akıntım olmuş 38+5 haftaliqim adet sancım war alt tarafmda. Bebeqim karnımda qerqin hareketsz şuan. Doqum yasadıqınızdaki durumlar benziyor mu. Oqlumda kahwerenqi akintim olmuştu nezaman olduqunu hatrlamiyorum hafta olarak 40 haftamda doqum yapmıştım.
Dün çok temizlik yaptın yoruldun bak nişan geldi Allahım bir avazda kurtarsın sağlıkla mutlulukla al k5cagına cnm

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim nişanım sabah 11 de gelmişti saat 4 ta sancılarım başladı 6da doğumum başladı.

Tüm sayfalar yüklendi.