Nişan mı dersiniz.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Nişan mı dersiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,963 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan mı dersiniz.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

...

Moderator
Mod
rank
Lawaboya qittim qünlük pedimde baya bi kahwerenqi akıntım olmuş 38+5 haftaliqim adet sancım war alt tarafmda. Bebeqim karnımda qerqin hareketsz şuan. Doqum yasadıqınızdaki durumlar benziyor mu. Oqlumda kahwerenqi akintim olmuştu nezaman olduqunu hatrlamiyorum hafta olarak 40 haftamda doqum yapmıştım.
Rabbim bir nefeste kurtarsın canım.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
4buçuk cm acilmam warms yatırdılar Allah razı olsun İnsaAllah kolay olur kizlar
canm bugun yarin dogurursun sen hadi hayirlisi olsun allah anali babali sağlikli buyutsun gulum 🥰😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ama keske sancini evde iyicene cekip sonra gitseydin kendini doktorun eline hemen emanet etmeseydin

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ev
Lawaboya qittim qünlük pedimde baya bi kahwerenqi akıntım olmuş 38+5 haftaliqim adet sancım war alt tarafmda. Bebeqim karnımda qerqin hareketsz şuan. Doqum yasadıqınızdaki durumlar benziyor mu. Oqlumda kahwerenqi akintim olmuştu nezaman olduqunu hatrlamiyorum hafta olarak 40 haftamda doqum yapmıştım.
Evet canım doğum baslamis rabbim sağlıcakla kucagina almayı nasip etsin

Kayıtlı Üye
rank
ama keske sancini evde iyicene cekip sonra gitseydin kendini doktorun eline hemen emanet etmeseydin
Ahhh canım allah kolaylık versin inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini kolaylıklar üstüne olsun bir avazda inşallah doğumun olurda kurtulursun ikinizi de korusun rabbim sağlıkla gelsin bebiş 😍
senin kaç gunun var canim doguma

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağlıklı kolay bi doğum olur Rabbim yardımcın olsun🙏🏻 son durum nedir canım
dogum edenleri göruyorum duyuyorum bi ben doguramadim diyorum kendi kendime gecen gun benim kucuk oğlum diyoki senin sancinda var sen neden kardeşimi dogurmuyosun sen istiyosun ali asaf benim abimmi olsun ben yine kucuk olim ali benden buyuk olsun 🤣🤣hee yaa dedim aliyi dogurmicam biraz daha buyusun senin abin olsun dedim sen kucuk ol ali senin abin olsun dedim 🤣🤣🤣🤣

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
dogum edenleri göruyorum duyuyorum bi ben doguramadim diyorum kendi kendime gecen gun benim kucuk oğlum diyoki senin sancinda var sen neden kardeşimi dogurmuyosun sen istiyosun ali asaf benim abimmi olsun ben yine kucuk olim ali benden buyuk olsun 🤣🤣hee yaa dedim aliyi dogurmicam biraz daha buyusun senin abin olsun dedim sen kucuk ol ali senin abin olsun dedim 🤣🤣🤣🤣
Herkes bizden meraklı doğurmamıza 😄bizim binadakilerde diyo sen daha doğurmadınmı diye 😄

Kayıtlı Üye
rank
9 yazıyor canım ama bilmiyorum ne zaman gelecek biraz belimde ağrı var ama emin olamıyorum sabahtan beri nasıl ayırt ederim onuda bilmiyorum gitsemmi diyorum ama sabah randevum var zaten
hıı benimde 11 yaziyo ama bu gidişle bugun yarin dogururum işallah sancim cok var acilmam 2 cm ama korkuyom doktora gitmeye dun gitmem gerekiyodu ama korkudan gitmedimde sancilarimi cekecem öyle gidecem dogumuma işallah canm

Herkes bizden meraklı doğurmamıza 😄bizim binadakilerde diyo sen daha doğurmadınmı diye 😄
🤣🤣sende deseydin dogurdum evde sakliyom bebegi bu karnimdakide gazdırdeseydin 😉🤣

🤣🤣sende deseydin dogurdum evde sakliyom bebegi bu karnimdakide gazdırdeseydin 😉🤣
bizim komsu hamile oldugumu bilmiyodu 6 aylik hamileyken bana diyoki zayiflamişsin ama karnin cok buyumuş verdigin kilolari karninami verdin diyo bende guldum dedimki ablam gazim var ondan bu şişkinlik eee hiç sevmedigim komsu öyle söyleyince bende böyle soyledim 🤣🤣🤣

bizim komsu hamile oldugumu bilmiyodu 6 aylik hamileyken bana diyoki zayiflamişsin ama karnin cok buyumuş verdigin kilolari karninami verdin diyo bende guldum dedimki ablam gazim var ondan bu şişkinlik eee hiç sevmedigim komsu öyle söyleyince bende böyle soyledim 🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar