Sorum var Niye böyle oluyorum ben ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Niye böyle oluyorum ben ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Niye böyle oluyorum ben ya
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hafif hasarlı olan mecbur girdi ama bir iki kişi tokiler sağlamdı herkes orda 235 bine fln satilamyn ev geçen sene simbi bir buçuk trilyon imkanı olan prefabrik aldı bir iki kişi bu çevrede çoğunluğu çadırda kalıyor konteyner çıkan konteyner de imkanı olan yer yaptı ağaçtan fln nasıl diyin iki katlı ev amcmlrn yanımızda onu söktü devlet kaldrdi mahllde en sonda mahllnin başındaki de gtti üç tanesi korkuluk gibi duruyor hala iki katlı yarısı yerde yarısı öyle depremde nasıl olmuşsa öyle ama tehlike saçıyor ve çok korkunç duruyor bzm evimizde duruyor yikmdlr daha merkezli ev saglm ama korkudan giremyz koca mahllde 4 bina kaldı gerisi yerle bir
Allah iyilik versin inşallah canım benim
Canim sen anlatırken bile tüylerim diken oluyor kendi gözünle görüyorsun rabbim yardim etsin canim malasef unutuldu

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle 30 haftalık hamileyim o kadar halsizleşiyorum ki bazen garip şeyler oluyor bana ayağa kalkınca fenalaşıyorum sanki nefesim kesiliyor sıcak basıyor kafamın arkası sanki sıkışıyor omuzlarımda sanki 100 kilo var gibi niye böyle oluyorum ya benim gibi olan var mı 😞☹️🥺☹️
Cnm öyle olduğunda biraz tuzlu ye ayaklarını kanepeye kaldır dinlen biraz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canim sen anlatırken bile tüylerim diken oluyor kendi gözünle görüyorsun rabbim yardim etsin canim malasef unutuldu
EvEt çok zor tabiki çoğunluk unuttu gerçekten çoğu gönderdiğini haram etti ne bileyim Allah'm ülkece depremin birdaha yaşatmasın inşallah ya sağol canım benim Allah razı olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle 30 haftalık hamileyim o kadar halsizleşiyorum ki bazen garip şeyler oluyor bana ayağa kalkınca fenalaşıyorum sanki nefesim kesiliyor sıcak basıyor kafamın arkası sanki sıkışıyor omuzlarımda sanki 100 kilo var gibi niye böyle oluyorum ya benim gibi olan var mı 😞☹️🥺☹️
Bence bunlar normal canım son zamanlarda insan gittikçe daha çok ağırlaşıyor tansiyonun filan iyiyse bı sıkıntı olacağını düşünmüyorum Allah yardımcın olsun inşallah canm ❤️🤲

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
EvEt çok zor tabiki çoğunluk unuttu gerçekten çoğu gönderdiğini haram etti ne bileyim Allah'm ülkece depremin birdaha yaşatmasın inşallah ya sağol canım benim Allah razı olsun
Amin canim insaALLAH birdaha böyle birşey yaşanmaz gönderdiğini haram etmek nedir ya yazik😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Birtanem nasilsiniz
Bilmiyorum iyi diyelim iyi olalım 🥺 Amman karışık ya öyle böyle işte 🥺 her yerimiz virane gibi biz kısa bir yerlere gitsek geri kalan bu insanlar bebekler çocuklar yaşlılar ne yapacak buranın kışı çok sert soğuk ya 🥺 dışardaki ayakkabının bu sene dondugunu hatrlyrm 🥺 bilmym karışık duygular üzgünüm ama keşke insanlar için elimden bir şeyler gelse keşke millet konteyner de donar şuan bile çok UFO sönünce soğuk çadır da yazın çok sıcak olur kışın da insanlar donar ve ikisi de çok tehlike li ateş fln değse Allah korusun 🥺 yılanlar da çokmuş bu sene Allah'ım herkese yardım etsin inşallah şimdi evde yapamyrz yasa çıktı arsalara tarlya vs izin verilmiyor tüm insanlar çok çaresiz ya 🥺🥺🥺🥺 herkes depremzedeleri unuttu resmen 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar