Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor

• Konbuyu başlatan NazlınınAnnesi
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlınınAnnesi tarafından oluşturulan Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,158 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor
Konbuyu başlatan NazlınınAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
N

NazlınınAnnesi

Guest
Merhaba kızlar
33. Haftalık hamileyim. İlk bebegim olacak sizce Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor. Doğum yaklaştıkça biraz korku başladı. Sizce normal doğum mu sezaryen doğum mu 🧘‍♀

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
33. Haftalık hamileyim. İlk bebegim olacak sizce Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor. Doğum yaklaştıkça biraz korku başladı. Sizce normal doğum mu sezaryen doğum mu 🧘‍♀
Ben sezeryan doğum yaptım sancım acilmam olmadı hiç imkanım olsa normali tercih ederdim normal olan her zaman daha iyi olandır başta sancı çekersin belki ama çabuk toparlarsin sezeryanda malum kat kat kesiyorlar canım uyutuyorlar ben çocuğumu en son gördüm sen düşün eşim gorumcelerim hep benden önce gördü sezeryan da toparlamak biraz zaman alıyor eğer imkanın olursa normal ol ama bazen elde olmayan nedenlerden sezeryan da olabiliyor artık hakkında hayırlısı neyse o olur korkma inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebisini benimde ikinci sezeryan olacak az kaldı

N

NazlınınAnnesi

Guest
Ben sezeryan doğum yaptım sancım acilmam olmadı hiç imkanım olsa normali tercih ederdim normal olan her zaman daha iyi olandır başta sancı çekersin belki ama çabuk toparlarsin sezeryanda malum kat kat kesiyorlar canım uyutuyorlar ben çocuğumu en son gördüm sen düşün eşim gorumcelerim hep benden önce gördü sezeryan da toparlamak biraz zaman alıyor eğer imkanın olursa normal ol ama bazen elde olmayan nedenlerden sezeryan da olabiliyor artık hakkında hayırlısı neyse o olur korkma inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebisini benimde ikinci sezeryan olacak az kaldı
Teşekkür ederim doktorumda normal doğum en sağlıklısı dedi. Bakalım artık kısmet

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende bebeğim yüz gelişi geldiği için sezeryan oldum yoksa norml istyrdm hep sezeryandan sonra kaç gün bebeğimi düzgün kucağıma alamdm eğilme vs çok zorlandım belki benim bünyeme ağır geldi bilmiyorum mecburiyet olunca tabiki sezeryan yeterki bebek iyi olsun ama bir sorunun yoksa normalden vaz geçme cnm

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
ben iki normal yaptım ama çok zorlandım zorla doğurdular çok dikisim oldu hemen toparlamadım iki haftayı buldu bunyele alakalı seninde böyle olacak diye kayde yok herkezin her dogum farklı o yüzden hayırlısını işte en dogrusu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar