Normal doğum sonrası göbek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️ tarafından oluşturulan Normal doğum sonrası göbek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Normal doğum sonrası göbek
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gerçekten bugün farkettim de sürekli ve düzenli olarak bağladıgm için ilk gününe göre azıcık toparlanma var sanki,banada öyle gelmiş olabilir bilmiyorum.ama kesinlikle kirkuma kadar bağlı cam inşallah tamamen gider
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ne güzel ya ,inşallah bende de gider 🤲🤲🤲
40 sonun da gör sen emelim nasıl şok geçireceksin sen şuan lohusa psikolojisi ile de fark etmezsin . Ama eminim düzenli sararsan geçecek

40 sonun da gör sen emelim nasıl şok geçireceksin sen şuan lohusa psikolojisi ile de fark etmezsin . Ama eminim düzenli sararsan geçecek
Ay inşallah Ayşem ya valla nasıl mutlu oldum şuan sanki bı heves bı bağlama isteği geldi şuan da 🤗 dikişlerle ilgili bişey yazmıştım canım baktın mı ona bu konudada fikirlere ihtiyacım var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay inşallah Ayşem ya valla nasıl mutlu oldum şuan sanki bı heves bı bağlama isteği geldi şuan da 🤗 dikişlerle ilgili bişey yazmıştım canım baktın mı ona bu konudada fikirlere ihtiyacım var
Görmedim birtanem ama emin ol ben kayrada sezaryan olmama rağmen ilk günden itibaren sardım hatta her gün bir önceki güne göre daha sıkı sardım 40. Günün sonunda hiç göbek kalmamıştı zaten doğumdan 1 hafta sonra 61 olmuştum 40. Gün de 58 e kadar düşmüştüm eski kiloma . Asla ümidini kesme zamanla düzelecek . Dikiş konusunda ne yazdın canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyor sunuz 4 gün önce doğum yaptım,
Ama hala doğum yapmamış gibi göbeğim kaldı.sanki 6 7 aylık gibiyim .hastaneden çıkarken bı tanıdıkla karşılaştım,doğum yaptığımdan haberi yoktu,bana ne zaman doğum yapcan dedi,çok moralim bozuldu.😔😔diğer 2 dogumdan sonra da kalmıştı ama bunda sanki daha fazla kaldı.şal ile bağlıyorum ama gider mi bilmiyorum umudum da yok açıkçası gideceğine dair.
Görümcem sıcak su iç dedi gider mis, bilemedim ya.
Sizlerde göbek kaldı mı, neler yaptınız gitmesi için,ve işe yaradı mı, bilgisi olan yazabilir mi rica etsem, göbeğim gerçekten Moral bozuyor.
Sen bugünden itibaren şal veya korse ile göbeğini sar canım gerçekten işe yaracayack daha yeni doğum yaptığın için karnın yumuşak hamur gibi sen ne kadar bağlar isen o şekli alır sen bağla 1 ay filan

Görmedim birtanem ama emin ol ben kayrada sezaryan olmama rağmen ilk günden itibaren sardım hatta her gün bir önceki güne göre daha sıkı sardım 40. Günün sonunda hiç göbek kalmamıştı zaten doğumdan 1 hafta sonra 61 olmuştum 40. Gün de 58 e kadar düşmüştüm eski kiloma . Asla ümidini kesme zamanla düzelecek . Dikiş konusunda ne yazdın canım
Screenshot_2024-02-19-19-32-23-833_com.android.chrome.jpg

Bunu yazmıştım cnm

Sen bugünden itibaren şal veya korse ile göbeğini sar canım gerçekten işe yaracayack daha yeni doğum yaptığın için karnın yumuşak hamur gibi sen ne kadar bağlar isen o şekli alır sen bağla 1 ay filan
Öyle yapıyorum cnm 2 3 gündür bağlıyorum, bakalım 40 im çıkana kadar devam edecem inşallah gider

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzu sen kendin al eczaneden uygula . Nasıl vermiyor onu anlamadım ben
Pislik işte vermedi, dikişler için merhem yazdınız mı dedim yok dedi dikişlerin biseye ihtiyacı yok sadece kuru ve temiz kalsın,yeterli dedi ,

Kız daha bismillah 4 gün olmuş bi dur hele. Ben 86 ile doğuma girdim ödemlerle toplam 90 kiloyla doğumdan çıktım şuan 58 kiloyum. Sende verirsin merak etme
Ben normalde kilolu değilim cnm , hamileyken görüntü olarak bi kilom yok sadece karnım çıkar, doğurduktan sonrada bebek gidiyor göbek kalıyor.
Ama inad ettim bu sefer gitmesi için elinden geleni yapcam şimdilik 40 a kadar baglicam

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Pislik işte vermedi, dikişler için merhem yazdınız mı dedim yok dedi dikişlerin biseye ihtiyacı yok sadece kuru ve temiz kalsın,yeterli dedi ,

Ben normalde kilolu değilim cnm , hamileyken görüntü olarak bi kilom yok sadece karnım çıkar, doğurduktan sonrada bebek gidiyor göbek kalıyor.
Ama inad ettim bu sefer gitmesi için elinden geleni yapcam şimdilik 40 a kadar baglicam
Allahım ya sen kendin al canım olabildiğince de kuru tut ama

Allahım ya sen kendin al canım olabildiğince de kuru tut ama
Zaten çok dikkat ediyorum,ve neredeyse her tuvalete gidişimde ped değiştiriyorum ama olmuyor merhem şart, eskiden kullandığım bı tane vardı ama adını hatırlamıyorum ya . neyse eczacıya , Yeni doğum yaptığımı dikişlerim için merhem istediğimi söylerim o bilir ne vereceğini herhalde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar