Normal dogum yapabilcek miyim

• Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir prenses annesi tarafından oluşturulan Normal dogum yapabilcek miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum yapabilcek miyim
Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hüma'nın annesi
B

Bir prenses annesi

Guest
Kizlarr ya benim ilk cocukta bacak agrisi hicbir sekilde cekmedimm .. aradan iki yil gecti suan hamleyim 28 haftalikk ama ki bunda basindan bugune kadr surekli ayak agrisi cekiroum ayaklarim tas oluo adim atamiorum boyle giderse yani gidecek gibi gorunuyo ben nkrm dogum bu sekklde de yapabilcek miyim yaa ?? İlk dogumum normal oldu ..

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bacak ağrısı doğuma engel değil ki cnm yaparsın bnce

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr ya benim ilk cocukta bacak agrisi hicbir sekilde cekmedimm .. aradan iki yil gecti suan hamleyim 28 haftalikk ama ki bunda basindan bugune kadr surekli ayak agrisi cekiroum ayaklarim tas oluo adim atamiorum boyle giderse yani gidecek gibi gorunuyo ben nkrm dogum bu sekklde de yapabilcek miyim yaa ?? İlk dogumum normal oldu ..
Ilk doğumunda normal olmus zaten yaparsin allahin izniyle 🤗

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hiç romatoloji bölümüne hiç gittin mi canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar