Sorum var Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
1 ayda anca iyilesior cnm ama ben 1 ay pansuman yaptım 2 güne eşine aldır tentitriot hemen kurutuor dikişleri veya kantaron yağı çok iyi gelior
Batıkon sürüyorum bende canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim🥰
İyilesir kuzum bikachaftaya
İnşallah canım 😐

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumun muydu canım ozaman dikişler biraz zorluyor benim ki 1 aya anca iyileşti arada batikonla pansuman yap bol bol sıvı tüket kayısı suyu kendisi incir ye geçer inşallah
Aynen ilk doğum zor iyilesiyo dikisler insan oturamıyorum.ama ikinci öyle deil daha kolay öyle çok dikiş de olmuyo içten yirtilmalar oliyo kesiler filan oda çabuk iyilesyo.ben iki dogumdada hicbisey surmedim gecmis olsun canım

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ilk doğum zor iyilesiyo dikisler insan oturamıyorum.ama ikinci öyle deil daha kolay öyle çok dikiş de olmuyo içten yirtilmalar oliyo kesiler filan oda çabuk iyilesyo.ben iki dogumdada hicbisey surmedim gecmis olsun canım
Canım 2.dogum kolay olur derler sence Olemi ilk kolay oldu ama benim belli olmaz diolar Dgrumu yoksa 2.ci çabuk geliormu 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar