Sorum var Normal ve sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Normal ve sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal ve sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥
Kızlar biraz konuşalım istiyorum normal doğum yapan ve sezeryan yapanlar yorumlarını yazabilir mi ben normal doğumdan aşırı korkuyorum hep ürkütücü gelmişti hala da öyle sezeryan olmaya yatkınım ama doktorum ne diyecek bilmiyorum 36 haftalığız artık günümüz yaklaştı bana fikir verir misiniz öneri veya geçirdiğiniz normal sezeryan doğumdan tecrübelerinizi yazar mısınız
Canım benim kuyruk sokumu kemiğimde eğrilik var diye ben sezeryan oldum mecburi ama iyi li sezeryan olduğum diyorum he normal tecrübem yok o ayrı da kendi yaşadığıma alakalı yani ilk 2 3 gün sıkıntı çekiliyor sonrası rahat ediyorsun yavaş yavaş Allahın izniyle ben normal doğum olursa alt dikişlerden çok korkuyordum keserler falan diye benim kendi doktorum bana dedi ki ben sezeryancıyım açık söyleyeyim riskleri sevmem dedi karın diyişini alt dikiş tercih edersin dedi illaki deformasyonşar oluyor dedi ama şimdi li sezeryanlar eskiler gibi değil estetik oluyor ve hiç bir şey hissetmiyorsun ben bir tek sezeryan olurken doktor karın içi kanamayı demekki tampon mu yapıyordu o ara bilemiyorum bir Midem bulandı kusacak gibi oldum hemen o ara zar zor söylerim Midem bulanıyor diye anında bişey yaptılar kesildi bulantı bebişini görünce her şey unutuluyor zaten benim ilk gece karnımda biraz ağrılarım oldu ağrı kesici istedim saati olmadığı halde yapamayız dediler zorla zorla yaptırdım onu hatırlıyorum ama sonralarda bolca yürümek gerekiyor hareket gerekiyor sezeryanda ki kolay toparlanıp ayaklanabilesin bir de eğer sezeryan olacaksan korse ya da bezle karnını sarmanı öneririm karın sarkması oldu bende başkalarını bilemem de doğumunda 22 kilo aldım 15 ini verdim o alt göbekte hafif sarkma gibi az göbek kaldı işte korse taktığım halde öyle yani canım rabbim sağlıcakla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bu arada 🤲🌹

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz konuşalım istiyorum normal doğum yapan ve sezeryan yapanlar yorumlarını yazabilir mi ben normal doğumdan aşırı korkuyorum hep ürkütücü gelmişti hala da öyle sezeryan olmaya yatkınım ama doktorum ne diyecek bilmiyorum 36 haftalığız artık günümüz yaklaştı bana fikir verir misiniz öneri veya geçirdiğiniz normal sezeryan doğumdan tecrübelerinizi yazar mısınız
Bende 2 5 ay önce sezeryan doğum yaptım normalden korktuğum için baştan beri sezeryandan yanaydim korkma elbette ikisininde biraz zorluğu var ama bebişi kucağına alınca hepsi geçiyor en iyi doğum yöntemine seninle doktorun verir ben yanımda normal doğum yapan bir bayanla tanıştım altta dikişi coktu normal diye diretmiş ve acısı çoktu ama sezeryanda doğumdan sonrası biraz zor kendini korkutma o an gelince biran once bebeğe kavusayim diye istiyorsun vücudun seni yönlendirir zaten sezeryan 20 25 dakika süren birşey normal doğumu kimisi açılmayı bekliyor birgün falan benim tecrübemde buydu paylaşmak istedim 💐

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm bizde 36 haftalıgız şuan benim 4. Gebeligim ve hep normal dogum yaptım şükür doğumlarım kolay geçiyor sadece son iki gebeliğim süreci zor geçti şuanki de yani zor geçiyor ama bana göre normal dogum daha kolay dogum olduktan sonra bütün agrı ve sızı herşey geçiyor ne yara oluyor kesik yoksa dikiş bile olmuyor benim 3. Dogumum da dikişim yoktu mesela kesik olmadığı için dediğim gibi ben normal doğumdan yanayım ve inşallah bu Dogumum da kolay geçer diye dua ediyorum gebeliğim süreci çok yordu beni dualarımız birbirimizle olsun annişler🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.