Normalve sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Normalve sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,755 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalve sezeryan
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Devlet hastanesinde istege bagli sezeryan yapiliormu .ve birde kan sulandirici kullananlar sezeryan olabilirmi
Sezeryan mı olmak istiyorsun canım benim doktorum normal doğuma engel bir şey olmazsa asla sezeryan ile almıyoruz dedi ki zaten bende normal istiyorum hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bildiğim kadarı ile ama sezeryan taraftarı değil doktorlar sende yada bebekte herhangi bir sıkıntı olmadı sürece normal yapıyorlar diye biliyorum

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
N
Devlet hastanesinde istege bagli sezeryan yapiliormu .ve birde kan sulandirici kullananlar sezeryan olabilirmi
Normal doğumu engelliyecek ek bişey yoksa sezeryan olma kız vlla bnm ilki normaldi bu bebeğim ters sezeryan olacak gbi ama bu mucize olsun istyrum normal olması iicn insllh sağlıkla alırız kucağımıza yavrularımızı🤲

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
N

Normal doğumu engelliyecek ek bişey yoksa sezeryan olma kız vlla bnm ilki normaldi bu bebeğim ters sezeryan olacak gbi ama bu mucize olsun istyrum normal olması iicn insllh sağlıkla alırız kucağımıza yavrularımızı🤲
Normal doğum gibisi varmı hem bebek hem anne için daha sağlıklı sıkıntı olmadıkça normal diyorum ben Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.