Normalve sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Normalve sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,791 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalve sezeryan
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herhangi bir sorun yoksa normal doğum yaptırıyorlar

Benimde ilkti canım kimseye doğum hikayesini sorma abartanlara da inanma yok normal doğum şöyle böyle diyene çünkü herkesin bünyesi bir olmuyor doğum sonuçta elbette zor şöyle düşün normalde doğum sancısı var ama bebek çıkınca herşey ağrılar sancılar bitiyor sezeryanda da sancı yok hissetmiyorsun ama sonrası ağrı çok yani kimseye bişey sorma bana herkes normal doğum şöyle zor oturamadim yalan felan diye birsuru şeyler anlattılar ona rağmen normal istedim sezeryandan aklım çıkıyordu Allah'ım nolur normal olsun diye dualar ediyordum .ama sadece bırine odaklanma ebem bana öyle demişti normal gözüküyor ama normal olacak diye normale odaklanma Allah korusun suyun pis olur bebek son an pozisyon değiştirir acil sezeryan olur o zaman çok yipranirsin iki ihtimali de düşün sadece dua et demisti
Icim rahatladi tesekur ederi m 😊

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesinde istege bagli sezeryan yapiliormu .ve birde kan sulandirici kullananlar sezeryan olabilirmi
İlk gebelikte çok zor canım sezeryan gerekmedikçe yapmıyor devlet hastanesi en iyisi normal doğum korkma Allah veriyor kolaylığını ben tek başına idim hastanede son anda görümcem geldi o an bebeğin bir şekilde doğacak ona odaklanıyon sana yardımcı olan ebe ve sen kaliyon Allah yardım ediyor bebeğe ve sana buna tüm kalbinle inan

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum gibisi varmı hem bebek hem anne için daha sağlıklı sıkıntı olmadıkça normal diyorum ben Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin
Benim ilk gebeliğim normal olmasını çok istiyorum herkes normalden yana ama ne kadar zorlanicam hiç bilmiyorum azıcık da korkuyorum ama bakalım 🙊 nasıl bı his acaba o acının tarifi var mı ya biri anlatsın bana🤦‍♀️doğuma da git gide yaklaşıyoruz nolcak hiç bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar