Normalve sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Normalve sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalve sezeryan
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Ilk gebelik ve tecrubesizlik ve korku
Herkes korkuyor canım doğum bu kolay birşey değil canından can kopuyor Rabbimin verdiği kutsal birşey kadın doğum yaparken bütün günahları dokulurmus boşuna cekmiyoruz bu kadar acıyı ama içini rahat tut Rabbim her türlü kulum ben varım diyor dua et sadece

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum gibisi varmı hem bebek hem anne için daha sağlıklı sıkıntı olmadıkça normal diyorum ben Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin
Ayn bnde öyle düşünüyorum herşeyin bı zoru ağrısı vardır ama normal doğumun ağrısı ne kalıcı nede ağır sezryanda toparlanmak uzun zmn alır girdgum kadaryla ya bnm bu inatçı oğlum dönmedi bı turlu 😔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Normal daha kolay ama kulaktan kulağa atılan abartilara inanma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn bnde öyle düşünüyorum herşeyin bı zoru ağrısı vardır ama normal doğumun ağrısı ne kalıcı nede ağır sezryanda toparlanmak uzun zmn alır girdgum kadaryla ya bnm bu inatçı oğlum dönmedi bı turlu 😔
Aynen öyle 👍👏👏👏

Devlet hastanesinde istege bagli sezeryan yapiliormu .ve birde kan sulandirici kullananlar sezeryan olabilirmi
Canım ben devlette normal yaptım normal istiyordum zaten ama sezeryan isteğe bağlı yapmiyorlar yani mecbur değilsen ve normal doğum yapabilecek durumdaysan sezeryan yapılmıyor diye biliyorum

Benimde ilkti canım kimseye doğum hikayesini sorma abartanlara da inanma yok normal doğum şöyle böyle diyene çünkü herkesin bünyesi bir olmuyor doğum sonuçta elbette zor şöyle düşün normalde doğum sancısı var ama bebek çıkınca herşey ağrılar sancılar bitiyor sezeryanda da sancı yok hissetmiyorsun ama sonrası ağrı çok yani kimseye bişey sorma bana herkes normal doğum şöyle zor oturamadim yalan felan diye birsuru şeyler anlattılar ona rağmen normal istedim sezeryandan aklım çıkıyordu Allah'ım nolur normal olsun diye dualar ediyordum .ama sadece bırine odaklanma ebem bana öyle demişti normal gözüküyor ama normal olacak diye normale odaklanma Allah korusun suyun pis olur bebek son an pozisyon değiştirir acil sezeryan olur o zaman çok yipranirsin iki ihtimali de düşün sadece dua et demisti

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.