Nst neden istenir Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra ercan tarafından oluşturulan Nst neden istenir Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,432 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst neden istenir Normal doğum
Konbuyu başlatan Esra ercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrolum vardı 35. Haftamdayım normal doğum pozisyonundaymış sancım yok nst istedi neden istedi doktorum bana bişey demedi bende bağlanmadım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Sancım yok olsa bilirim cünkü 2 hafta öncede oldu nstye bağlandım bişey çıkmadı ama sancım yokki
Bence şanslısın sanırsam ilgili bir doktora denk gelmişsin benim 27. Haftadan beri erken doğum riskin var ama 37 de snack
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence şanslısın sanırsam ilgili bir doktora denk gelmişsin benim 27. Haftadan beri erken doğum riskin var ama 37 de snack
Ama 37 de ancak nst ye bağladı

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Nst için illa ağrı hissetmen gerekmiyor benim Nst de full sancı çıkıyordu ama kendim de hiç sıkıntı ağrı yoktu o yüzden doktorun istediyse mutlaka yaptır

E

Ecce

Guest
Sen kendin hissetmesende nts de sancın çıkabilir erken önlem alması içün çok gerekli bişe bebeği bu haftalarda riske atamazsın sancıdan ziyade bebeğin kalp atışlarınıda kontrol altına alıyor düşünceniz yanlış dr dinleyin derim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Agrın sancın olmasına gerek sancı hissetmeden de sancı cıkabılıyor bilemiyorsun bebegin kalp atisi cok onemlı ntsde dogum anına kadar artık sureklı ntsye baglanacaksın

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bugün kontrolum vardı 35. Haftamdayım normal doğum pozisyonundaymış sancım yok nst istedi neden istedi doktorum bana bişey demedi bende bağlanmadım
İsteyebilir bu illa bir sorun var olduğu anlamına gelmiyor. Doktorun doğum yaklaştığı için kontrol etmek istemiş olabilir. Ben 30 haftalık ken nst ye gittim doktorum sancım olup olmadığına bakmak istedi şükür birşey çıkmadı. Eğer istemişse bir bildiği vardır elbette. Tabiki yine karar senin ama belki hiç farkında olmadığın sancıların oluyordur bunu hissetmiyor olabilirsin canım.

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun istediyse neden yaptırmadįn.belki sancın vardır nts ye bağlanmadan bilemezsin önlem amaçlı istemiştir
İsteyebilir bu illa bir sorun var olduğu anlamına gelmiyor. Doktorun doğum yaklaştığı için kontrol etmek istemiş olabilir. Ben 30 haftalık ken nst ye gittim doktorum sancım olup olmadığına bakmak istedi şükür birşey çıkmadı. Eğer istemişse bir bildiği vardır elbette. Tabiki yine karar senin ama belki hiç farkında olmadığın sancıların oluyordur bunu hissetmiyor olabilirsin canım.
Ama açılma varmı yokmu bakmadı normalde bakmadı gerekmiyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar