Sorum var Nst

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ilknurakncı tarafından oluşturulan Nst başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst
Konbuyu başlatan ilknurakncı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canimm nerelerdesin nasılsın ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım bir sıkıntı olmadığı sürece doğuma çok az bir zaman kaldığı zaman alıyorlar 36 ya da 38 arası sonrası ama bir sorun varsa 30 32 de almaya başlıyorlar bazen 35
Buralardayım güzelim arada bakıyorum iyiyim şükür benim canavar oğlumla uğraşıyorum sen nasılsın ne yapıyorsun?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canım 20. Haftadan sonra hiç bir doktor nsyde bakmıyor emin olabilirsn. Normalde 32 den sonra bakılıyor ki buda doktoruna bağlı benim doktorum sorun olmasaydı ilk zamanlar 34 den sonra bacaktı erken doğum risli çıkınca 30. Haftaya kadar 27 den sonra nstyw bağlandım Kırklarelinde ankarada doktoeum gerek görmeyip 34 e kadar almadı. 20 de sağlık ocağında bakılan kalp atışı bilgin olsun. Alakası yok diyorsun ama yanlış bilgi veriyorsun. Annede erken doğum riski yoksa doktorlar 32 ye kadar bakmıyor
Vallaha sen istedin akadqr öyle de ger doktor farklıdır hepside aynı olucak diye birsey yok .
Tansiyon boy kilo vs herseye bakıyor bütün doktorlar şimdi de yanlış bilgi falan geçin bunları iyi alışkanlık etmişsin abla yanlış bilgi falan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallaha sen istedin akadqr öyle de ger doktor farklıdır hepside aynı olucak diye birsey yok .
Tansiyon boy kilo vs herseye bakıyor bütün doktorlar şimdi de yanlış bilgi falan geçin bunları iyi alışkanlık etmişsin abla yanlış bilgi falan
Tamam canım herkesin ki yanlış senin ki doğru. Artık millete doğruları söyleyemez olduk. Şaka gibi ya . Her doktor farklıdır da ben ilk oğlumda şehir bile fark etti her gittiğim zaman aynı doktoru bulamadığım bile oldu. Zaten onlarda sözleşip 30 dan sonra beni nstye sokmadı ya sende haklaın yada sözleştiler dediler biz bunu 20. Haftadan 27 ye kadar nst ye sokmayalım dediler. Sende haklısın. Tek doğru sensim hatta

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım herkesin ki yanlış senin ki doğru. Artık millete doğruları söyleyemez olduk. Şaka gibi ya . Her doktor farklıdır da ben ilk oğlumda şehir bile fark etti her gittiğim zaman aynı doktoru bulamadığım bile oldu. Zaten onlarda sözleşip 30 dan sonra beni nstye sokmadı ya sende haklaın yada sözleştiler dediler biz bunu 20. Haftadan 27 ye kadar nst ye sokmayalım dediler. Sende haklısın. Tek doğru sensim hatta
Offffffff
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşenur 🤐🤐🤐🤐

Tüm sayfalar yüklendi.