Sorum var Nst

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ilknurakncı tarafından oluşturulan Nst başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst
Konbuyu başlatan ilknurakncı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

ilknurakncı

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok yok aman Allah olmayanlara versin benimki baya beter sağlık ocağındaki doktor bile sıra bekletmeden direk benim oğlanı muayene edip gönderiyor aman ben seni bi göndereyim kafam rahatlasın diye 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa tabiki 😂😂😂
Aayy o kadar yaniii 😂😂 kız bnmki de öyle kardeşi olunca ve okula başlayınca az durulduu 😂😂 bnde daha düşünmyrm sürpriz olmzsaq 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok çok şükür ağrı sancı yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bklim
Ondandır canım şikayet olsa alırlar benim ikinci gebelik ilkinde erken doğum riski vardı doktorum ağrın olmadığı sürece 34 e kadar almam dedi ama şikayetin olursa erken aleım demişti

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benimkinin kardeşi olsa çocuğu boks torbası yapar oynar. Ben biraz onada güvenmiyorum adam hacıyatmazını bıçakladı
Ooo lan bu ne 😂😂 ay geçende benim oğlum öyle tavuğu eşimin dayisinin küçük kızıyla kovalamış kovalamış hayvanda caminin arasına girmiş ölmüş ya çok üzüldüm gerçekten

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ooo lan bu ne 😂😂 ay geçende benim oğlum öyle tavuğu eşimin dayisinin küçük kızıyla kovalamış kovalamış hayvanda caminin arasına girmiş ölmüş ya çok üzüldüm gerçekten
İşte bende görünce aynı tepkiyi verdim lan bunun hali ne diye 😂😂😂 o tavuğun eceli gelmiş sizinkiler yakalasaydı yine yolar öldürürlerdi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.