Sorum var O kadar garip bir durum

• Konbuyu başlatan oztnhll
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde oztnhll tarafından oluşturulan O kadar garip bir durum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,302 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı O kadar garip bir durum
Konbuyu başlatan oztnhll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maşallah canım benim 🤣 ama ben cips kola çok seeviyorum😃 özlem karpuza aseriyorum
Kız te 3 ay fln önce Malatya da karpuz vardı tüm gördm burası batı dahngecen geldi kilosu 25 Ogün dilimli vardı tarttrdk 62.5 tuttu valla eşim hafta sonu Allah nasip ederse gelecek o alır 😃😃

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kız te 3 ay fln önce Malatya da karpuz vardı tüm gördm burası batı dahngecen geldi kilosu 25 Ogün dilimli vardı tarttrdk 62.5 tuttu valla eşim hafta sonu Allah nasip ederse gelecek o alır 😃😃
Annlerdeydim şuan babam buldu yedim gece ay asermek nasıl kötüymüş çok sükür bulundu🤗♥️♥️♥️🤲🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ya yedin yani çok şükür vAlla sevindim buna gerçekten ❤️🥰 benim annemde oyke canım cekmese bile olmayan şeyleri alır yedirrdi evime kadar da yollardi ne güzel iyi ki varlar ❤️
Allah razı olsun kuzum Rabbim tüm annelerimize uzun sağlıklı sıhatli ömürler versin inşallah anelerimiz keşke ölümsüz olsa🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar