Sorum var Oğlum 2 yaşında 🥰❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Oğlum 2 yaşında 🥰❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 771 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlum 2 yaşında 🥰❤️
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün tam iki yıl oldu hayatımı baştan sona değiştiği, benim dünyanın en mutlu insanı olduğum, hiç bilmediğim duyguları tattığım ve bütün dünyanın sanki benim olduğu o günün üzerinden tam iki yıl geçti, İyiki doğdun canparem iyiki benim oğlumsun hayırlı nice mutlu güzel yıllara inşallah 🤲 Rabbime sonsuz şükürler olsun 🤲 Rabbim ömründen bereketi hiç eksik etmesin inşallah 🤲❤️🥰Ekli dosyayı görüntüle 4269Ekli dosyayı görüntüle 4268
Oyyy maşallah size🧿😍 çok güzelsiniz 🥰 hayırlı yaşları olsun Paşa'nın 🤲🧿 Rabbim sizleri saklasın gözlesin inşallah canım benim 🤲😍🥰💕💕

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam iki yıl oldu hayatımı baştan sona değiştiği, benim dünyanın en mutlu insanı olduğum, hiç bilmediğim duyguları tattığım ve bütün dünyanın sanki benim olduğu o günün üzerinden tam iki yıl geçti, İyiki doğdun canparem iyiki benim oğlumsun hayırlı nice mutlu güzel yıllara inşallah 🤲 Rabbime sonsuz şükürler olsun 🤲 Rabbim ömründen bereketi hiç eksik etmesin inşallah 🤲❤️🥰Ekli dosyayı görüntüle 4269Ekli dosyayı görüntüle 4268
İyiki doğmuş yakışıklı prens rabbim hayırlı ömürler versin birlikte nice uzun mutlu seneleriniz olsun🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.