Sorum var Oğlum 2 yaşında 🥰❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Oğlum 2 yaşında 🥰❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlum 2 yaşında 🥰❤️
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi çok şükür canım rabbim iyilik versin inşallah 🤲♥️ çok öpüyorum umudumuzu, taburcu oldunuz mu
Bide biliyor musun senle yengem aynı gün doğum yapmıştınız benim yiğenimin adı da umut ☺️
Yok kuzum daha taburcu olmadı makine yardımıyla burundan nefes alıyor Ben 13 mayısta doğum yapmıştım Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam iki yıl oldu hayatımı baştan sona değiştiği, benim dünyanın en mutlu insanı olduğum, hiç bilmediğim duyguları tattığım ve bütün dünyanın sanki benim olduğu o günün üzerinden tam iki yıl geçti, İyiki doğdun canparem iyiki benim oğlumsun hayırlı nice mutlu güzel yıllara inşallah 🤲 Rabbime sonsuz şükürler olsun 🤲 Rabbim ömründen bereketi hiç eksik etmesin inşallah 🤲❤️🥰Ekli dosyayı görüntüle 4269Ekli dosyayı görüntüle 4268
Sağlıklı nice yaşlara inşallah 🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok kuzum daha taburcu olmadı makine yardımıyla burundan nefes alıyor Ben 13 mayısta doğum yapmıştım Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah
Anladım canım Rabbim yardımcısı olsun inşallah 🤲 inşallah tez vakitte iyileşip taburcu olur yavrucak ♥️
Sen anneler gününde doğum yapmamış mıydın ben öyle hatırlıyorum sanki amin amin sağol canım,🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıklı nice yaşlara inşallah 🥰
Amin canım inşallah 🤲🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anladım canım Rabbim yardımcısı olsun inşallah 🤲 inşallah tez vakitte iyileşip taburcu olur yavrucak ♥️
Sen anneler gününde doğum yapmamış mıydın ben öyle hatırlıyorum sanki amin amin sağol canım,🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah 🤲🥰
Nasılsın kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyyy iyi ol kuzum şükür birtanem bende memleketteyim vallha çok sıcak iyiyiz şükür ama
Çok şükür canım Allah iyilik versin inşallah 🤲
Annenlerde misin, bende bu bayram annemlerdeydim dün geldim eve, hiç sorma canım ya bizim buralarda çok sıcak yani normalde Türkiye'nin en soğuk ilçesinde yaşıyoruz ama ona rağmen bu sene çok sıcak geçiyor dayanamıyoruz , sizin oraları hiç düşünemiyorum 🤦🏻‍♀️😀 akşam üstü güzel oluyordur o saatte dışarı çıkıp gezin havanın tadını çıkarın kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.