Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,388 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar oğlum 4 aylık 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala şaşkınım çocuklarının arası 1 yaş olan var mı zor oluyor mu🥺
Herşeyin hayırlısı olsun canım hakkında korunmuyormuydun illaki zorlukları vardır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlum 4 aylık 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala şaşkınım çocuklarının arası 1 yaş olan var mı zor oluyor mu🥺
Yaa hayırlısı böyleymiş canım benim dayımın çocukları öyle biri 2 yaşına girecek biri. 1 yaşına.. ama yardım edecek biri varsa zor olmiyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı ile gelsin mutlaka zorlukları oluyor ama sonra iyi olmuş diyorsun 2 yaş 2 ay arası var benimkilerin şimdi büyüdüler

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız ablamla benim aramda 16 ay var ikiz gibi büyüdük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız ablamla benim aramda 16 ay var ikiz gibi büyüdük
Yengemin çocuklarının arası 1 yaş biri 7 yaşında diğeri 6 ilk zamanlar zorlanırsın sonra arkadaş oluyorlar emin ol

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayirlisi olsun kuzum bence en idael yaş ikisi birlikte büyürler rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin insallah kuzum🥰 dünyaya gelen öle bole büyüyor hiç skma canini bi bakmssiisn kocaman olmuşlar 🥰🤲🙏

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyin hayırlısı olsun canım hakkında korunmuyormuydun illaki zorlukları vardır
Emziriyorum diye hap falan kullanamadım geri çekilme yöntemiyle ama bir iki kaçak oldu😏 benimkide hazır bekliyormuş kapmış😀

Hayirli olsun canim😍 bende isderdim cocuklarmin arasina 1 yaş fark olsun amma bana dogum yapmak 5 yil yasak yasaki bozarsan 3 yila fln dogrurum belki😀
Doğur gitsin canım 😃

İnşallah canım benim 😘
Yaa hayırlısı böyleymiş canım benim dayımın çocukları öyle biri 2 yaşına girecek biri. 1 yaşına.. ama yardım edecek biri varsa zor olmiyor
yok kuzum kendim bakcam ama aileme giderim sık sık yakınız 😊

Moral verdiniz bana çok teşekkürler arkadaşlar❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emziriyorum diye hap falan kullanamadım geri çekilme yöntemiyle ama bir iki kaçak oldu😏 benimkide hazır bekliyormuş kapmış😀

Doğur gitsin canım 😃

İnşallah canım benim 😘

yok kuzum kendim bakcam ama aileme giderim sık sık yakınız 😊

Moral verdiniz bana çok teşekkürler arkadaşlar❤️
Allah seni güldürsün 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.