Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,416 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Oğlum 4 aylık yolda da gelen var🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 4 aylık 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala şaşkınım çocuklarının arası 1 yaş olan var mı zor oluyor mu🥺
Ay darısı başıma. Benim de oğlum 4 aylık. Hamile kalmak istiyorum ama emzirdiğim için hala adetim gelmiyor. Canını sıkma canım Allahım sana kolaylık verir. Bakarsın ikinci evladın ağzı var dili yok olur. Tüm kece mışıl mışıl uyur. Daha uysal olur. Hiiç canını sıkma. Bir şekilde her şey hallolur.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım aminn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim böyle uygun görmüş canım büyürler Allah’ın izniyle senin evlatlarına da uzun ömürler versin Rabbim

Evet canım valla ya hayat sürprizlerle dolu hamd olsun 🥰
Aynen kuzum sağlıklı olsun da gerisi boş 😍😍

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 4 aylık 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala şaşkınım çocuklarının arası 1 yaş olan var mı zor oluyor mu🥺
Üzülme kız Rabbim nasip etmiş böylesi hayırlısı demek ki 🥰 ikiz gibi büyürler öyle düşün sıkma canını zor olur belki biraz ama yaparsın yapabilirsin çok var çünkü görüyorum peşpeşe çocuğu olanlar oluyor. Sıkma canını nasip kısmet Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme kız Rabbim nasip etmiş böylesi hayırlısı demek ki 🥰 ikiz gibi büyürler öyle düşün sıkma canını zor olur belki biraz ama yaparsın yapabilirsin çok var çünkü görüyorum peşpeşe çocuğu olanlar oluyor. Sıkma canını nasip kısmet Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏
Amin canım benim inşallah mutlaka zorlukları olacak ama arkadaş gibi büyüyecekler mutluyum🥰

Ay darısı başıma. Benim de oğlum 4 aylık. Hamile kalmak istiyorum ama emzirdiğim için hala adetim gelmiyor. Canını sıkma canım Allahım sana kolaylık verir. Bakarsın ikinci evladın ağzı var dili yok olur. Tüm kece mışıl mışıl uyur. Daha uysal olur. Hiiç canını sıkma. Bir şekilde her şey hallolur.
Ayy canım Rabbim sana da nasip etsin gönlündekini belki hamilesin bi test yap bakalım ben Haziran’da Doğum yaptım Ağustos sonunda adet oldum olmadı sonra normal sanıyordum meğer hamileymişim🤗

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Nasip her bebek bir değil benim oğkum hem nazlı hem kıskanç bende aşırı titizim ben risk alamazdım ama eltim çok raaht 4 tane peşpeşe yaptı 1 tanesi 2 yaşında iken 1 tanesi4 aylıktı ve hamileydi onu doğurdu 1 yıl geçmeden de 4. Oldu hepsi kız etkisi var mi bilmem ama erkek asla aynı değil kayınvslidem bana geldiğinde 1 erkek onun dört kızına bedel demişti 🙂

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım valla benimkilerin arası 3 yaş ama biraz zorlanıyorum 🥺 birini uyutuyorum biri kalkıyo ikisi bir büyüsün dedim ama bakalım inşallah büyüdüklerin de rahat etçez🤗

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım valla benimkilerin arası 3 yaş ama biraz zorlanıyorum 🥺 birini uyutuyorum biri kalkıyo ikisi bir büyüsün dedim ama bakalım inşallah büyüdüklerin de rahat etçez🤗
Valla canım korkmuyor değilim detaylı düşünmek istemiyorum başıma gelince görcem bakalım Allah seninkilere de uzun ömürler versin 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasip her bebek bir değil benim oğkum hem nazlı hem kıskanç bende aşırı titizim ben risk alamazdım ama eltim çok raaht 4 tane peşpeşe yaptı 1 tanesi 2 yaşında iken 1 tanesi4 aylıktı ve hamileydi onu doğurdu 1 yıl geçmeden de 4. Oldu hepsi kız etkisi var mi bilmem ama erkek asla aynı değil kayınvslidem bana geldiğinde 1 erkek onun dört kızına bedel demişti 🙂
1 erkek onun 4 kızına bedel derken yaramazlık anlamında mı dedi

Tüm sayfalar yüklendi.