Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ruya goruyorum diğer oğlumu hep rüyama giriyor 😪
Ah Kuzum 🥺 kıyamam sana , çok düşündüğün için geliyor dur sence de artık onu unutma ve onu rahat bırakma vakti gelmedi mi kuzum, bizde bir gün öleceğiz bu hepimizin kaderin de var , bende düşük yapınca kızımı sürekli rüyamda gördüm gece gündüz ağladım imamın eşiyle yani teyzem le konuştum bana demişti ki onu artık rahat bırak bunu rabbin istedi o gittiği yerde daha mutlu o gerçek hayata sonsuz sürecek hayata gözlerini açtı sen onu çok düşününce onlar da üzülüyorlar , melekler onlara bildirir miş, bende o günden sonra unutmaya çalıştım tabiki unutulmuyor ama artık düşünmeme ye başladım inan artık rüyama gelmedi, üzüldüm buna ama böylesi daha hayırlı ve daha iyi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah Kuzum 🥺 kıyamam sana , çok düşündüğün için geliyor dur sence de artık onu unutma ve onu rahat bırakma vakti gelmedi mi kuzum, bizde bir gün öleceğiz bu hepimizin kaderin de var , bende düşük yapınca kızımı sürekli rüyamda gördüm gece gündüz ağladım imamın eşiyle yani teyzem le konuştum bana demişti ki onu artık rahat bırak bunu rabbin istedi o gittiği yerde daha mutlu o gerçek hayata sonsuz sürecek hayata gözlerini açtı sen onu çok düşününce onlar da üzülüyorlar , melekler onlara bildirir miş, bende o günden sonra unutmaya çalıştım tabiki unutulmuyor ama artık düşünmeme ye başladım inan artık rüyama gelmedi, üzüldüm buna ama böylesi daha hayırlı ve daha iyi
Marital aslında aklıma getirmemeye çalışıyorum umuduyla ilgileniyorum neden hala böyle oluyor anlamıyorum mariyam🤲🤲🤲😢

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Marital aslında aklıma getirmemeye çalışıyorum umuduyla ilgileniyorum neden hala böyle oluyor anlamıyorum mariyam🤲🤲🤲😢
Ah canım inan umutun sana daha çok ihtiyacı var , böyle yaparsan ikinize de zarar verecek sin, bak yuvana bile zararı oldu, sen Rabbimden daha iyi bilemezsin biz ondan daha hayırlısını bilemeyiz canım , bak bende eğer öyle olmasaydı bu ay doğum yapacaktım ama Allah'tan ne gelirse başımız gözümüz üstüne, biz nasıl ki o bize verdiğin de mutlu oluyorsak şükür ediyorsak bizde aldığın da da öyle yapmamız gerekiyor yoksa helak olanlar dan oluruz, biz ne başımıza gelene nede elimizden gidene üzülmemeliyiz şükür etmeliyiz 🤲

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 3 buçuk aylık mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Kızlar
Doktorlar neden vermeyin diyo anlamış diyilim bizim doktorda su verme dedi ben vermedim kızım ne yiyordu anne sütünü mamayı ikisinde kusuyordu sonra mamasını değişdim suda vermeye başladım düzeldi kusmadı ben ilk seferler güne 1 defa 30qramla verdim sora ayba ay kaldırdım şimdi 12 aylık biberonu dolduruyorum ne zaman isterse götürüp içiyor suyu çok seviyor su midesini böbreklerini temizliyor ayrıca ilk başlardan beri kaynatıb veriyom çiyde mikrop ola bilir kaynamış daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar