Oğlum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Oğlum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Oğlum
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok canim elini götürmüyor kulağa ama bacaları çekiyor kendine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😓😔
Gazdandir o zaman kuzum karnına zeytinyağı ile masaj yap zeytinyağı ver bir çay kaşığı iyi gelir inşallah her emzirmeden sonra gazını çıkart

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum 5 gündür uyumuyor gözü kapalı ama ağlıyor hep mızmızlanıyor gece yarim saatte bir kalkıyor emmek istiyor 90 ml mamada versem yarim saat sonra emmek istiyor neden böyle acaba bir yerimi ağrıyor
Benim oğlumda öyleydi canım sürekli emmek istiyordu gazı vardı agliyip duruyordu kaç gün uyumadı geceleri fitil yaptım iyi geldi sonra gene basladı şimdi poposuna zeytin yağı sürüyorum her altını değiştirdiğmde çok iyi geldi rahatla tuvaletini yapiyo gazınıda çıkarıyo sende dene istersen geçmiş olsun bebislerimize

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda öyleydi canım sürekli emmek istiyordu gazı vardı agliyip duruyordu kaç gün uyumadı geceleri fitil yaptım iyi geldi sonra gene basladı şimdi poposuna zeytin yağı sürüyorum her altını değiştirdiğmde çok iyi geldi rahatla tuvaletini yapiyo gazınıda çıkarıyo sende dene istersen geçmiş olsun bebislerimize
Sağol canim deneyeceğim

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum 5 gündür uyumuyor gözü kapalı ama ağlıyor hep mızmızlanıyor gece yarim saatte bir kalkıyor emmek istiyor 90 ml mamada versem yarim saat sonra emmek istiyor neden böyle acaba bir yerimi ağrıyor
Canım detaylı bir muayene ettir geçmiş olsun inşallah birsey yoktur inşallah kolikte değildir benim oğlum kolikti 2 yıl hiç uyumadık zombi gibi gezmistim ama önce detaylı bir muayene ettirmeni tavsiye ederim bebek oldukları için hassaslar çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar