Öğrenme Kulesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Öğrenme Kulesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 296 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Öğrenme Kulesi
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4926Öğrenme kulesi kullanan var mı? Bana bu iyi gibi geldi ama yorumları falan da iyi ama işe yarıyor mu alsam mı ki?
Canım ben de bir ara niyet ettim ama Allah korusun Kendini geri atar dengesini sağlayamaz diye çok Korktuğumdan almadın Ben de çözümü yer sofrası almakta buldum bir şey yaptığım zaman yer sofrasında yapıyorum O da hemen geliyor yanıma çöküyor hemde ucuz🤣🤣🤣🤣

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de bir ara niyet ettim ama Allah korusun Kendini geri atar dengesini sağlayamaz diye çok Korktuğumdan almadın Ben de çözümü yer sofrası almakta buldum bir şey yaptığım zaman yer sofrasında yapıyorum O da hemen geliyor yanıma çöküyor hemde ucuz🤣🤣🤣🤣
Benim mutfak çok küçük bir de benimki her şeye atlıyor elime bıçak alamam her şeyi elimle bölüp atarım öyle olsa bunda gene etrafını streçlerim oynayamaz 😅
Valla canım karnimdaki bir çıksa bakalım eşim de diyo eğitici öğretici oyuncaklar alicam öyle basit oyuncak almicam 🤣

Valla ne alırsan al o kafasına koyduğuyla kafasında kurduğunu oynuyor bizim ki mesela her şeyi gider peteklere vurur o şekil seviyor 😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Benim mutfak çok küçük bir de benimki her şeye atlıyor elime bıçak alamam her şeyi elimle bölüp atarım öyle olsa bunda gene etrafını streçlerim oynayamaz 😅

Valla ne alırsan al o kafasına koyduğuyla kafasında kurduğunu oynuyor bizim ki mesela her şeyi gider peteklere vurur o şekil seviyor 😂
Bende onu alıp peteğe vururum.🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar