Sorum var Oksapar iğne

• Konbuyu başlatan Miniğim mercimeğim🤗
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğim mercimeğim🤗 tarafından oluşturulan Oksapar iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,797 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oksapar iğne
Konbuyu başlatan Miniğim mercimeğim🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41
M

Miniğim mercimeğim🤗

Guest
Kızlar internetten araştırma yaparken oksapar iğnenin etkisinin yetersiz olduğunu söylemiş bı topikte 12 saatlik olduğu için bende kullanıyorum şuan hamileyim bundan önce bir düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasindan dolayı kafam karıştı şimdi yetersiz mi sizcede

Çözüm
Canım yetersiz olsa doktorun zaten vermezdi. İnternet senin vücudunu, şikayetini, hamileliğini bilmez genel birşey yazılır geçilir. İnternete bakarsan baş ağrısı yazdığın zaman sana birsürü ihtimal veriyor sonu ölüme dahi gidiyor. Doktor varken internettekilere inanmak saçma
Kızlar internetten araştırma yaparken oksapar iğnenin etkisinin yetersiz olduğunu söylemiş bı topikte 12 saatlik olduğu için bende kullanıyorum şuan hamileyim bundan önce bir düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasindan dolayı kafam karıştı şimdi yetersiz mi sizcede
Adı bile korkutuyor beni 😨 canım karnımı süzgeç gibi yapmıştı

Baverin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oksapar iğneyi bende kullanıyorum günde iki kez ve 600 ml bende de aynı sorun var kan pirtilasmasi sebebiyle bacağımda tıkanma oluşmuş pek bir işe yaramasada en azından daha kötü olmasını engeller demişti bana doktor yani eğer bu iğneyi kullanman gerekiyorsa kullan doktor dışında hiç kimseye de güvenme internetten uzak dur derim ben

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var pihtilasma ama igne kullanmyorum sadece coraspin 100mg kullanyorm bi sorun yasamadim benimde 2 dusugum var

M

Miniğim mercimeğim🤗

Guest
Oksapar iğneyi bende kullanıyorum günde iki kez ve 600 ml bende de aynı sorun var kan pirtilasmasi sebebiyle bacağımda tıkanma oluşmuş pek bir işe yaramasada en azından daha kötü olmasını engeller demişti bana doktor yani eğer bu iğneyi kullanman gerekiyorsa kullan doktor dışında hiç kimseye de güvenme internetten uzak dur derim ben
Ben 400ml kullanıyorum günde bir tane bide coraspin kullanıyorum aslında bunu sorma sebebimde topikteki kadın 400ml yeterli gelmiyor demişti kilonuza göre vs vs ama bunu gidince doktorumla konuşacağım dediniz gibi intertten bakılmaz her bünye ve her hastalık ta bir değil illaki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar