Sorum var Oksapar iğne

• Konbuyu başlatan Miniğim mercimeğim🤗
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğim mercimeğim🤗 tarafından oluşturulan Oksapar iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,798 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oksapar iğne
Konbuyu başlatan Miniğim mercimeğim🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41
M

Miniğim mercimeğim🤗

Guest
Kızlar internetten araştırma yaparken oksapar iğnenin etkisinin yetersiz olduğunu söylemiş bı topikte 12 saatlik olduğu için bende kullanıyorum şuan hamileyim bundan önce bir düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasindan dolayı kafam karıştı şimdi yetersiz mi sizcede

Çözüm
Canım yetersiz olsa doktorun zaten vermezdi. İnternet senin vücudunu, şikayetini, hamileliğini bilmez genel birşey yazılır geçilir. İnternete bakarsan baş ağrısı yazdığın zaman sana birsürü ihtimal veriyor sonu ölüme dahi gidiyor. Doktor varken internettekilere inanmak saçma
O çok daha zor ya bir arkadaşım da kullanıyor o iki kolu bitirdi göbekte yer kalmadı son olarak bacaklarına vurduruyor şuan ben ne yapacam bilmiyorum benim daha bir buçuk aydır kullanıyorum
Yakıyir bide ince iğne ya o fena kalın iğneden korkmuyorum ana bunun iğnesi çok feci😱

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar internetten araştırma yaparken oksapar iğnenin etkisinin yetersiz olduğunu söylemiş bı topikte 12 saatlik olduğu için bende kullanıyorum şuan hamileyim bundan önce bir düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasindan dolayı kafam karıştı şimdi yetersiz mi sizcede
Sen netteki her bilgiye bakarsan ohooooo skntı yaşarsn hiç takma o yazanları. Kan pıhtılaşmasnı önlüyo snçtave gerekli olan kişilere doktorlar veriyo. Bende kullamdm gebelk başndan 12 haftaya kadar hiç böyle az etki vs duymadm dozları var snçta onlarn ona göre veriyolar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar