Oksapar kan sullandirici kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Oksapar kan sullandirici kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Oksapar kan sullandirici kullananlar
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dogumdan bacagimda dvt kan pihilasmasi oldu doktor oksapar yazdi 4. Aya girdim hala kullaniyom karnima ve kollarima vuruyom ama artik agriyilar vuramiyom bacaktan vuran varmi bacagin neredine vuruluyor ?bide bu igneler mide bulantisi yapiyo mu sizde ?
Rabbim yardımcın olsun canım ❤️

❤İkizlerim❤

Kayıtlı Üye
rank
Dogumdan bacagimda dvt kan pihilasmasi oldu doktor oksapar yazdi 4. Aya girdim hala kullaniyom karnima ve kollarima vuruyom ama artik agriyilar vuramiyom bacaktan vuran varmi bacagin neredine vuruluyor ?bide bu igneler mide bulantisi yapiyo mu sizde ?
28 haftalık olduk hala oksapar kullanıyorum canım galiba doğuma kadar😍🤗

Bende doğumdan sonra yaklaşık 1 ay kullandım hep karnından yaptım adı bile korkutuyor beni 😱

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bende hamileligimin başından beri kullandım şuan 6 aya girdim şükür ama 1 aydır iğne kullanmıyorum iğne bende kanama yaptı doktorum biriktirdi Allah kimseye yaşatmasın inşallah hepimiZsaglikla zamanında kucağımıza aliriz

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğumdan sonra yaklaşık 1 ay kullandım hep karnından yaptım adı bile korkutuyor beni 😱
Canim sen neden kullandin sendedemi pohtilasma vardi ??doktor 6 kullancgmi soledi ama iki yillik rapor yazdi iki yila kadar kullanmam insallah bide doktor ne kadr sure rapor yzdi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım bende hamileligimin başından beri kullandım şuan 6 aya girdim şükür ama 1 aydır iğne kullanmıyorum iğne bende kanama yaptı doktorum biriktirdi Allah kimseye yaşatmasın inşallah hepimiZsaglikla zamanında kucağımıza aliriz
Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin.kanin fazla sulandigi icin belki kanama olmustur.

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen neden kullandin sendedemi pohtilasma vardi ??doktor 6 kullancgmi soledi ama iki yillik rapor yazdi iki yila kadar kullanmam insallah bide doktor ne kadr sure rapor yzdi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin.kanin fazla sulandigi icin belki kanama olmustur.
Doktorum öyle dusundun canım 6 likla başladım fazla geldi galiba dedi belki yine başlatacak 4 luk le ama tekrar kanama olur erken doğum olur fln bir sürü şeyler söyleniyor Buda insanı üzüyor hakkımızda hayırlısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.