Oksapar kan sullandirici kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Oksapar kan sullandirici kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Oksapar kan sullandirici kullananlar
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Dogumdan bacagimda dvt kan pihilasmasi oldu doktor oksapar yazdi 4. Aya girdim hala kullaniyom karnima ve kollarima vuruyom ama artik agriyilar vuramiyom bacaktan vuran varmi bacagin neredine vuruluyor ?bide bu igneler mide bulantisi yapiyo mu sizde ?
Banada yazmisti canim ama kullanmadim iki sene once sezeryan olduktan sonra yazdi ama vurulan yerlerin mosmor oluyor galiba bende aldm igneleri ama vurulmadm

Canim sen neden kullandin sendedemi pohtilasma vardi ??doktor 6 kullancgmi soledi ama iki yillik rapor yazdi iki yila kadar kullanmam insallah bide doktor ne kadr sure rapor yzdi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim sen neden kullandin sendedemi pohtilasma vardi ??doktor 6 kullancgmi soledi ama iki yillik rapor yazdi iki yila kadar kullanmam insallah bide doktor ne kadr sure rapor yzdi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin.kanin fazla sulandigi icin belki kanama olmustur.
Ben doğumdan sonra tedbir amaçlı kullandım pıhtılaşma olmaması için

Tüm sayfalar yüklendi.