Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,344 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Soganı al salataya dograr gibi dogra yemeklikden buyuk olsun biraz ustune 1 yemek kasıgı bal koy agzını kapat buz dolabına koy canım 2 3 saat beklesin soganın suyu cıkacak ondan 1 tatlı kasıgı ıc ogluna da verebilirsin oksuruge oldugu zaman gunde 2 kere ıc yeter
Denerim canım inşallah işe yarar çok teşekkürler 🤲🤲💞

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Gribi atlatamadım öksürüğüm artıyor tavsiyelere açığım kızlar bir an önce geçmesi için ne yapmalıyım
Zencefilli bal yap canım yumuşatır boğazını ve bol c vitamini al nane limon iç ben 10 gün çektim çocuklardan grip kaptım daha yeni yeni geçiyor oksurugum birde göğsüne sırtına vichs sür yat çok rahatlatıyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canim pekmez kaşıkla , zeytinyagda iyi gelir
İçiyorum canım pekmez tereyağı zeytinyağı falan
Gecmis olsun canim pekmez kaşıkla , zeytinyagda iyi gelir
İçiyorum canım pekmez tereyağı zeytinyağı falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siyah turbun icini oy bal koy altini igneyle del o yavasca sizar sabahlari ac karnina ic oksuruge iyi geliyo allah sifa versin cnm
Sağol canım bir kere denedim onu ben mi yapamadım bilmiyorum ama çok acı geldi tadı içemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siyah turbun icini oy bal koy altini igneyle del o yavasca sizar sabahlari ac karnina ic oksuruge iyi geliyo allah sifa versin cnm
Sağol canım bir kere denedim onu ben mi yapamadım bilmiyorum ama çok acı geldi tadı içemedim
Zencefilli bal yap canım yumuşatır boğazını ve bol c vitamini al nane limon iç ben 10 gün çektim çocuklardan grip kaptım daha yeni yeni geçiyor oksurugum birde göğsüne sırtına vichs sür yat çok rahatlatıyor
Viks sürüp yatıyorum iyi terletiyor inşallah bende atlatırım sanada çok geçmiş olsun canım 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.