Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanifeelif

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Can anneler benim oğlum 3 aylık öksürmesi var Nasıl geçer bir fikriniz var mı Ihlamur verebilir miyim az bir şey

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Can anneler benim oğlum 3 aylık öksürmesi var Nasıl geçer bir fikriniz var mı Ihlamur verebilir miyim az bir şey
Burnu tikaliysa öksürüyor olabilir bacim. İlk once aspiratörle burnunu acmayi dene ve daha sonra bol bol emzir. ( Burnu tikali degilse bile gunluk bir kez bu donemde burun acmayi oneriyor doktor, dun cocugum icin soyledi doktoru, mevsim gecislerinde hasta olmasini onlemek icin gunluk bir kez burnunu acmak onemliymis) Gogsune de ilik bir havlu koyup gogsunu sicak tut. İlerlemeye devam ediyorsa bir doktora gorunmende fayda var. Gecmis olsun, Allah sifa versin bacim 🤲

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Burnu tikaliysa öksürüyor olabilir bacim. İlk once aspiratörle burnunu acmayi dene ve daha sonra bol bol emzir. ( Burnu tikali degilse bile gunluk bir kez bu donemde burun acmayi oneriyor doktor, dun cocugum icin soyledi doktoru, mevsim gecislerinde hasta olmasini onlemek icin gunluk bir kez burnunu acmak onemliymis) Gogsune de ilik bir havlu koyup gogsunu sicak tut. İlerlemeye devam ediyorsa bir doktora gorunmende fayda var. Gecmis olsun, Allah sifa versin bacim 🤲
Canım sütüm çok az olduğu için mama veriyorum tavsiyelerin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen katılıyorum 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar