Öldüm öldüm dirildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Öldüm öldüm dirildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,523 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öldüm öldüm dirildim
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Cokmu derin kestinki bukadar telaşlandin qeri kuşum. Bende oqlumda kesmiştim ayak baş parmaqni çok az kanamsti pamukla kesmiştim kanamayı. Çok qecmis olsun dikkat et bidaha benm ilk we son olmuştu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canim
Sağ ol kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cokmu derin kestinki bukadar telaşlandin qeri kuşum. Bende oqlumda kesmiştim ayak baş parmaqni çok az kanamsti pamukla kesmiştim kanamayı. Çok qecmis olsun dikkat et bidaha benm ilk we son olmuştu
Durmadi kanaması 40 dk damla az az geldi kanı görünce elim ayağım bosaldi

...

Moderator
Mod
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Çok geçmiş olsun canım.Şimdi nasıl bebeğin.Rabbim beterinden korusun.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oyy canım benim çok geçmiş olsun uyanıkken kesme canım bende çok korkardım hep uyuduğunda keserdim veya babası keserdi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Aay benimde başıma geldi ama azıcık bir şey geldi kan yine de içim sızladı vicdan azabı çektim 😔

Tüm sayfalar yüklendi.