Öldüm öldüm dirildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Öldüm öldüm dirildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,559 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öldüm öldüm dirildim
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Gaz yagi varsa pamuga gazyagi damlatirsaniz kanayan yerdeki kan akisini durdurur canim (eski gaz lambasina kullanilandan bahsediyorum . ) Veya tütün basila bilir .
Ayriyeten bebeginizin tirnaklarininkeserken biz yetiskinlerin kullandigi tarzdaki makaslarin bebek icin olanlarindan kullaniyorsaniz onlardan kullanmanizi tavsiye etmem bende tirnagini ilk keserken o sekildeki tirnak makasiyla azcik etini tuttum kanamadi ama kesilmedi yuregim sizladi attim cope . Kagit kestigimiz makaslar gibi bebek tirnagini kesemek icin makaslar var onlardan alin . Cok rahat kullanimi et kesmek derine girmwk gbi bir ihtimal yok 🥰

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gaz yagi varsa pamuga gazyagi damlatirsaniz kanayan yerdeki kan akisini durdurur canim (eski gaz lambasina kullanilandan bahsediyorum . ) Veya tütün basila bilir .
Ayriyeten bebeginizin tirnaklarininkeserken biz yetiskinlerin kullandigi tarzdaki makaslarin bebek icin olanlarindan kullaniyorsaniz onlardan kullanmanizi tavsiye etmem bende tirnagini ilk keserken o sekildeki tirnak makasiyla azcik etini tuttum kanamadi ama kesilmedi yuregim sizladi attim cope . Kagit kestigimiz makaslar gibi bebek tirnagini kesemek icin makaslar var onlardan alin . Cok rahat kullanimi et kesmek derine girmwk gbi bir ihtimal yok 🥰
Sağ ol kuzum normal makas ama onu deneriz artik

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Kağıt törpü ler var canım onlar dan kullan zararsız hareket ettikleri için ister istemez kesilebiliyor bende yapmıştım birkere 🤦

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Sağ ol kuzum normal makas ama onu deneriz artik
Normal.makason bebek.icin tirnak kesmeye kulanilanindan al makas teklikeli kipirdar eder ucu batar biseybolur allah korusun benim dedigimin ucu da oval makasta hafif oval ve makas gbi agzi ince degil kalin parmak surtmekle elini kesmez normal makas gbi

Tüm sayfalar yüklendi.