Öldüm öldüm dirildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Öldüm öldüm dirildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,548 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öldüm öldüm dirildim
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Nazem

Kayıtlı Üye
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Ayni şey benimde başima geldi bende ikizlerimin tırnağını keserken derin kestim ve o kani görunce oracikta bayildim gözümü bir açtimki hastanedeyim abulansla göturulmuşum çok korktum bebeyim için evde uyuyor dediler ozaman çok korkmuştum şuan 6 yaşindalar ve halan tırnaklarini kesmedim kesememde😱

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızla bugün bebeğimin tırnağını biraz derin kestim kanama durmadı aile hekimi kapalıydı ambulans çağırdım kanama durmayinca hiç bişey yapmadılar aldm.hastaneye götürdüm pansuman yaptilar ama canımdan can gitti bir daha asla kesemem
Kac aylikki ben hic kesmem bi kac aya kadar dişimle kanyodan sonra hafif cekerim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ayni şey benimde başima geldi bende ikizlerimin tırnağını keserken derin kestim ve o kani görunce oracikta bayildim gözümü bir açtimki hastanedeyim abulansla göturulmuşum çok korktum bebeyim için evde uyuyor dediler ozaman çok korkmuştum şuan 6 yaşindalar ve halan tırnaklarini kesmedim kesememde😱
Bende dokunamam bir daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac aylikki ben hic kesmem bi kac aya kadar dişimle kanyodan sonra hafif cekerim
İki buçuk aylık kuuzm

İki buçuk aylık kuuzm
Ay daha çok minik normal böyle telaslanmaniz🥰🥰

Çok geçmiş olsun canım.Şimdi nasıl bebeğin.Rabbim beterinden korusun.
Pansuman yaptilar uyuyor ama doktor bir daha kesik olurda durmazsa kan tahlili isteriz dedi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy kıyamam çok geçmiş olsun canım bende oğluşumun kesmiştim ya onunla birlikte bende ağlamıştım ve eşime ben anne olmayı beceremiyorum tırnak bile kesemiyorum baksana demiştim içimden birşey kopmuştu sanki o an 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy kıyamam çok geçmiş olsun canım bende oğluşumun kesmiştim ya onunla birlikte bende ağlamıştım ve eşime ben anne olmayı beceremiyorum tırnak bile kesemiyorum baksana demiştim içimden birşey kopmuştu sanki o an 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ulan bu erkeklerin alayı aynı iki dk kucaklarinda tutmazlar bir de laf söylerler benimki de beceriksz anan etini mi kesti dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar