Sorum var Ölmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Ölmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,728 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ölmek istiyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Hamile misin canım canım yada lohusa depresyona girmişsin. İnsanları anlamaması işin tuzu biberi olmuş. İstersen bı psikologa git konuş sana yol gösterir. Kimseye anlatamadiklarini ona anlatırsın. Sonrada birirsine derim supheside olmaz

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
hatta bazen diyorum 60 yaşındaki birine sorsan Benim kadar çekmemiş ama Allah insana dayanma gücü veriyor bazen düşünüyorum bunların hepsini benmi yaşadım gerçekten 🥺
benimde evim en pahalı dört dörtlük son model arabam var altımda dışardan aaa Sümeyra nın hayati ne güzel diyorlar ama birde evin içindeki huzur dört dörtlük olsa keşke benimde kimsem Yok ailem benimle konuşmuyor esim surekli yüzüme vuruyor sahipsiz sanıyor ama bilmiyor ki Allah'ım var benim yanımda daha ne olsun Allah görüyor herşeyi.. bende çok intihar etme derecesine geldim benim yaşadıklarımı yazsam roman olur cidden bak doğru söylüyorum.. içim nasıl yanıyor Allah biliyor ama herşeye rağmen gülüyorum hayata evlatlarım için bu son kızım hamile olduğumu öğrenmeden önce boşanma arefesindeydim onun için bir şans daha verdim 23 yaşında kadınım ama yaşadıklarım 63 yaşındaki birinin yaşamı gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saolun zaten eşimle ailemle bile konuşamıyorum sizin gibi arkadaşlarım olduğunu benim sıkıntılarımı dinlediginizi bildiğim için buraya yazdım

Ben bundan 3 ay önce eşimle boşanma kararı aldık ama benim ailem beni istemediği için eşim tamm ailen seni istemiyo boşanıp nereye gideceksin deyip burda kaldım ama ben bu evi hiç bir zaman benimsemedim hep bir sığıntı gibi yaşadım istenilmeyen gelin istenilmeyen evlat ve istenilmeyen eş oldum ben herzaman en ufak tartışmada çek git babanın evine diyen bı koca şimdi ailem istemiyo ama kocamın yanında sığıntı gibi yaşıyorum
seni çok ama çok iyi anlıyorum canım kimse yasattığını yasamadan ölmezmiş🥺🥺

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Rabbim yardımcın olsun inşallah hayatta en çok seni anlaması sevmesi kollaması gereken kişi eşinken oda ne yapıyor ama insan elindekinin değerini kaybetmeden önce bilmeli üzülme sıkma canını bol bol dua et Allah dayanma gücü verir inşallah eşinde düzelir

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Hamile misin canım canım yada lohusa depresyona girmişsin. İnsanları anlamaması işin tuzu biberi olmuş. İstersen bı psikologa git konuş sana yol gösterir. Kimseye anlatamadiklarini ona anlatırsın. Sonrada birirsine derim supheside olmaz
Hamilede değilim lohusada değilim bu 11 seneden beri böyleydi ben içime ata ata migren oldum doktor sitres yaptığın için migren olmuşsun dedi ama artık içime atacak ne halim nede takatim var

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol biraz çık dışarı bi hava al sakinleştir kendini

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayirdir noldu canım bu kadar ölüm düşündugune gore

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben sakinim sadece sıkıntılarım var bunaltidayim aileme öfkeliyim kırgınım annemle konusmuyorum beni istemeyen bir anne istemeyen bir koca onun için anneme öfkeliyim eşime kırgınım
İnsanın ailesi her zaman arkasında olmalı bir dağ gibi neden bazı aileler kızı evlendikten sonra sormuyor sahip çıkmıyor evlat her zaman evlat

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar