Sorum var Ölmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Ölmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,728 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ölmek istiyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
30 yasindayim 3 tane cocuggum var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yorgunluk bıtkınlik degersizlik caresizlik yetememezlik 😑
Hayat o kadar acımasız ki cnm ne yaparsan yap bir kötü gittiği zmn daha toparlanmiyor insanlarda çok acımasız oluyor kimseye güven sevgi kalmadı artık

Ftmalamasnzkzç

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Yok ev akraba eş hiç bşşey senin canından değerli değil 1 defa doğuyoruz bu hayatta geri dönüşü olmayan bşşey yapma çocuklarına odaklan ve dilediğini yap çok mutsuzsan kim ne diyor umursama boşan ayakların üstünde dur ama kendini öldürme gibi cahilce düşüncelere kapılma hiç birşey kendinden daha değerli olamaz kim seni nasıl sanıyor önemli değil önemli olan senin nasıl hissettiğin iyi düşün iyi ol kimseyi düşünme

30 yasindayim 3 tane cocuggum var

yorgunluk bıtkınlik degersizlik caresizlik yetememezlik 😑
Bir psikoloğada gidebilirsin

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Üzgünüm ama ölmek çözüm değil önce sakin olup neden bunu istediğinizi düşünmeniz gerekiyor yanlış olan ters giden ne eşiniz mi maddiyat mı başka sorunlar mı kaçarak sorunlardan kurtulamazsınız belirleyip çözmek zorundasınız ki çocuklarınıza da güzel örnek olabilin Bi iş bulun çalışın çevrenizi değiştirin ölmek için değil toparlanmak için çabalayın elbet Bi çıkış yolu gösterecektir rabbim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun sabırlar versin inşallah 🤲 ama ne olursa olsun aklına ölmek gelmesin seni hayatta güçlü tutacak çocukların var unutma onların sana ihtiyacı var seninde onlara. Allah'a şükür et yinede isyan etme bak Rabbim sağ salim çocuklar vermiş sana annelik duygusunu tattırmış bunları düşün bir yerde okudum.
"Şikayet ettiğiniz yaşam, belkide başkasının hayalidir." Tolstoy
Yani hayatının güzel yanlarını gör kötü yönlerini sınavın olarak gör dua et bol bol

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Öncelik kendin olmalı vay gidene kimse ölenle ölmüyor herkes hayatına öyle yada böyle devam eder kendin için ahiretin için yaşamalısın rabbim eşini de ıslah etsin🤲 dilerim Allah'tan tez zamanda hayırlı bı kapı açar sana eşin imana gelir senin değerini anlar

Sanki saraylarda oturuyorum güzel mutlu hayatım var kocam beni seviyo ailesiyle ailemle çok iyiyiz yediğimiz önümüzde yemedigim arkamızda gibi muamele ediliyorum ama ne kocam beni seviyo ne ailesi ne ailem beni istiyo nede düzgün bı evim var herdefasinda yediğin önünde yemedigin arkanda daha sen ne istiyorsun diyen bı koca benim huzurumu kaçırma diyen bı koca ee benim huzurum nolcak eşimin huzuru kaçmasın diye sustuklarim bende huzur birakmiyo onu napacam 😭😕

Saolun zaten eşimle ailemle bile konuşamıyorum sizin gibi arkadaşlarım olduğunu benim sıkıntılarımı dinlediginizi bildiğim için buraya yazdım

Saolun zaten eşimle ailemle bile konuşamıyorum sizin gibi arkadaşlarım olduğunu benim sıkıntılarımı dinlediginizi bildiğim için buraya yazdım
Canım benim Rabbim inşirah ferahlığı versin yuvanın huzurunu bozdurmasın canım benim evlatların senin hayata tutunma sebebin onlar sana muhtaç onlara tutun inşşAllah sıkıntılarını giderir rabbim

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim seni okadar iyi anlıyorum ki hani derler ya damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye senin dediklerini bende yaşadım bende ölmek istedim hatta ipten döndüm bile diyebiliriz çocuk ağlamasaydı kendimi asacaktım benide ailem istemiyordu 😭özelliklede babam kız olduğum için beni ırmağa atıyormuş 😭😭 6 tane oğlu olmasına rağmen beni red bile etmişti 16 yaşında zalim bir aileye verdi çekmediğim kalmadi 😭konuşmak anlamak okadar iyi geliryorki insana konuşmak istersen ben seve seve dinlerim allah yardımcın olsun

Ben bundan 3 ay önce eşimle boşanma kararı aldık ama benim ailem beni istemediği için eşim tamm ailen seni istemiyo boşanıp nereye gideceksin deyip burda kaldım ama ben bu evi hiç bir zaman benimsemedim hep bir sığıntı gibi yaşadım istenilmeyen gelin istenilmeyen evlat ve istenilmeyen eş oldum ben herzaman en ufak tartışmada çek git babanın evine diyen bı koca şimdi ailem istemiyo ama kocamın yanında sığıntı gibi yaşıyorum
Canım ya allah yardımcın olsun sabır canım sabır çocukların için
Birde bunlara yaşayan birtek ben kendimi bilirdim 😭😭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar