Sorum var Ölmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Ölmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,730 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ölmek istiyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol biraz çık dışarı bi hava al sakinleştir kendini
Ben sakinim sadece sıkıntılarım var bunaltidayim aileme öfkeliyim kırgınım annemle konusmuyorum beni istemeyen bir anne istemeyen bir koca onun için anneme öfkeliyim eşime kirgini
hatta bazen diyorum 60 yaşındaki birine sorsan Benim kadar çekmemiş ama Allah insana dayanma gücü veriyor bazen düşünüyorum bunların hepsini benmi yaşadım gerçekten 🥺

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

seni çok ama çok iyi anlıyorum canım kimse yasattığını yasamadan ölmezmiş🥺🥺
Ben kendim onlarla savaşacak halimde takatimde yok Allah'a bıraktım benim elimden hiç bişey gelmiyo Allah benim hakkımı kimsede bırakmasın

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
aminn cümlemizin inşallah bırakmasın
Ben sakinim sadece sıkıntılarım var bunaltidayim aileme öfkeliyim kırgınım annemle konusmuyorum beni istemeyen bir anne istemeyen bir koca onun için anneme öfkeliyim eşime kirgini

Ben kendim onlarla savaşacak halimde takatimde yok Allah'a bıraktım benim elimden hiç bişey gelmiyo Allah benim hakkımı kimsede bırakmasın

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Kuzum niye böyle şeyler söylüyorsun bak bende zor zamanlar geçirdim canıma bile kastettim de ne oldu hicbisi olan çocuklarımıza oluyor nolur böyle deme ben çok pişmanım değmeyecek gerizekalı insanlar için değmez

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok bunaltidayim sıkintidayim yaşamak bile istemiyorum ben çekip gitsem gidecek yerim yok konuşacak kimsem yok beni anlayan yok napsam bilmiyorum sadece ölmek istiyorum çocuklarım olmasaydı öldururdum kendimi vallahi kızlar
Oyle deme canm ya bak çocuklar var onlar için ayakta dim dik durman lazım zamanla herşey düzelir hersey yoluna girer

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ben sakinim sadece sıkıntılarım var bunaltidayim aileme öfkeliyim kırgınım annemle konusmuyorum beni istemeyen bir anne istemeyen bir koca onun için anneme öfkeliyim eşime

hatta bazen diyorum 60 yaşındaki birine sorsan Benim kadar çekmemiş ama Allah insana dayanma gücü veriyor bazen düşünüyorum bunların hepsini benmi yaşadım gerçekten 🥺

Hiç te umrunda olmasın gez toz ye iç keyfine bak ne dert edipte canı sıkacaksın ki çok istemesinler fifi de geç umrunda olmasın eşşek gibi gerler onlar sana

Hiç te umrunda olmasın gez toz ye iç keyfine bak ne dert edipte canı sıkacaksın ki çok istemesinler fifi de geç umrunda olmasın eşşek gibi gerler onlar sana

A

Adsız anne adayı

Guest
Kimsenin hayatı dört dörtlük değil veya göründüğü gibi değil heleki bu dunyada kadınsan hiç kolay değil hepimizde türlü türlü dertler var herkesin derdi kendine daha büyük gelir napalim Allah'a sığınıyoruz Allah'a havale ediyoruz heleki evlatlarımız varsa heleki ailemiz sahip çıkmıyorsa napalim ölüm çare mi sonsuz cehennem ateşi Allah korusun Allah esirgesin ne diyim Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar